Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet arról, hogy nagyon szeretném megvenni az eredeti minecraftot?

Figyelt kérdés
Eddig csak tört játékom volt, de eldöntöttem hogy megakarom venni az eredetit; van is rá pénzem de... Az anyukám hülyeségnek tartja. Apukámnak nem tudom mikor felhozni a témát, mert akkor általában úgy tesz mintha meg sem hallotta volna... És mivel paypal címem még nem lehet, magamtól nem tudom megvásárolni pc-re...

2017. aug. 27. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Miért?Nekem sincs paypalem, mégis meg tudtam venni a minecraftot. nincs bankkártyád? amúgy tényleg elég hülyeség megvenni. tudom, van akinek tetszik a minecraft, nekem is tetszett de azt a pénzt sokkal értelmesebb dolgokra is el tudod költeni. már elvesztette a minecraft a varázsát szerintem
2017. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Ha csinálnál is paypalt, arra nem fog magától rárepülni a pénzed, számláró rárakod és úgy... magyarul mindenképp kell kártya hozzá...

Egyébként szerintem sem éri meg megvenni... Értem én, hogy esetleg támogatni szeretnéd a készítőket, (de mivel a microsoft kezében van, így ez is kilőve). De mi mást ad neked a játék, ha megveszed? Pár hivatalos szerót ahol csak kidek vannak? Szerintem nem éri meg...

2017. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Vásárolj paysafecard-ott!

Készpénzel vásárolható bármelyik omw benzinkúton, de 18-nak lenned kell vagy a kisérődnek.

2017. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Remek, a tökéletes szülői felfogás....


Ismerősöddel vetesd meg, aztán kifizeted neki. Leírod neki mi az email cím, a felhasználóneved mi legyen, meg a jelszó, aztán azt majd otthon később megváltoztatod rögtön.


Az, hogy a mai kakit se érő bugos AAA játékokat 20 ezrekért árulják még megértem ha valaki nem veszi meg, de a Minecraftot rengeteg ideig lehet játszani és szaros 7 ezer pénz...


Az eredetinek nemcsak az eredetis szerverek az előnyeik, hanem a Forge által modolt verziók is használhatóak vele a Twitch kliensből, régebben Curse és FTB néven futottak. Mindenféle programtudás nélkül, azonnal játszható verzióban.

Míg a törthöz magadnak kell beválogatni ezer dolgot és reménykedsz benne, hogy megy. Az alapjátékon túl is van világ méghozzá jóval nagyobb is, ahhoz pedig kell az eredeti játék.

2017. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.

Igen tudom, sokkal több előnye van az eredetinek mint a törtnek. Modoltam már törtet, viszont sokkal másabbak a beállítások, és optifine és forge-t egyszerre nem viszi el

2017. dec. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!