Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videojátékot hiányolsz...

Milyen videojátékot hiányolsz a piacról?

Figyelt kérdés

Én speciel keveslem a TPS játékokat, főleg azokat, amik nem valami fantasy, sci-fi világban játszódnak.

Igazán jó lenne így vadnyugati Max Payne vagy egy olyan, aminek a hangulata a Miami Hotline játékokra hajaz.

Egy jó 80-as évek beli sztoriorientált lövölde.

Aztán egy Halálos iramban játék is, ahol felváltva kell versenyezni meg heisteket végrehajtani.

Nektek milyen ötleteitek vannak?


2017. aug. 27. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg kevesebb a TPS mint pár éve, most az AAA címek között az open world a divat, így a lineáris címek háttérbe szorulnak. Egy Max Payne 3 vagy Spec Ops: The Line stílusú lövölde jöhetne. :) Jó sztorival és könnyed multival.


Én el tudnék fogadni egy igényes életszimulátort is, elég kiábrándító, hogy ebben a műfajban Sims monopólium van.


Jöhetne valamilyen nyílt világú arced autós játék is, ott a Forza Horizon 3, de az sajnos Win Store only, azaz egyetlen online felület ahol nem szívesen vásárlok.

2017. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Hentai.
2017. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Én arra vágynék, hogy régebbi játékokat újra kiadjanak egy collectionbe. Most nem a Sony féle 2-3 éves játékok remastereire gondolok, hanem pl.: Resident evil régi trilógia, Burnout sorozat, Warcraft sorozat.


Tudom ezek nem új játékok és emiatt kissebb lenne rájuk a kereslet, amit sajnálok.

2017. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

vadnyugati Max Payne van, Red Dead Redemption a címe


Én a co-op játékokat hiányolom nagyon, az utóbbi időben teljesen eltűntek

2017. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

MMORPG


Csak egy normális kellene, annyi sincs.

2017. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
WW2 német kampány
2017. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
RTS- és RPG-t. Előbbiből alig csordogál valami, utóbbiból pedig csak ilye felvizezett Skyrimok és Fallout 4-ek.
2017. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én olyasmit hiányolok, mint pl. az Evolve Stage 2, szerintem ez a vadászat meg az üldözött vad nagyon izgalmas tud lenni. Az említett játékkal az a probléma, hogy kb. 20 óráig izgalmas, kevés a lehetőség benne.
2017. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

1# Crew?


nekem egy sima open world autos jatek kene, mint anno a test drive, ahol csak furikazni lehet, nem muszaj versenyezni, siman egy life simulatorral kiegeszitve


egy jo katonai single jatek, mint regen a project igi:)

2017. aug. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Miért lettem lepontozva 10%-ra? :D Vicces.


RPG amúgy van a piacon rendesen, Witcher 3, Fallout 4, Final Fantasy XV, ott az új Zelda is, Mass Effect: Andromeda, Tyranny, Pillars of Eternity, Kingdom Come: Deliverance, ALEX, Torment: Tides of Numenera és még lehetne sorolni az elmúlt 2-3 év címeit, illetve a megjelenés előtt álló programokat.


Arced autós játék ami open world ott a Forza, az NFS és a Crew, ebből kimondottan minőségi a Forza.


RTS tényleg kevés van, de azért most jött pár, illetve be is jelentettek néhány régóta várt címet pl. AoE4.

2017. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!