Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szi@sztok! Mindenki tudja a...

Szi@sztok! Mindenki tudja a legfelkapottabb játék az a PUBG ami nekem is megvan. Viszont én is beletartozok a texture bugg hibával renkelkező emberekhez?

Figyelt kérdés

És azt akarnám megtudakolni hogy az én gépem miatt van, vagy a játék hibája?

PC konfig:-GTX 1050 TI

- i3-7100 3,9GHz

-B150M-HDV/D3

-8GB RAM



2017. aug. 28. 01:56
 1/2 asd23332 válasza:
azt ajánlom keress utána az interneten vagy keresd fel a készítőket és írd le nekik a problémád
2017. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A játék az engine-ből következően utoljára tölti be a textúrákat. Ami azt jelenti, hogy minden mást előtte kell betöltenie.


Amennyiben ilyen hibád van, akkor azt úgy tudod mérsékelni, hogy mindent very low-ra leveszel. Főleg a textúra minőségét és a látótávolságot.


A látótávolság nem befolyásolja az ellenfelek láthatóságát, az csak azt befolyásolja, mekkora távolságban renderli a textúrákat azon a minőségen, amit beállítottál. Illetve az épületek részletességét is ez határozza meg. Így ha ultrára veszed, akkor nagyon messzi lévő épületek is teljesen betöltődnek, textúrával együtt (ezért tölt be lassan).


A másik, hogy ez a betöltés erősen függ a gpu-tól és a videókártya feldolgozó képességétől.


---


Van egy trükk, amit egy időben én is alkalmaztam. Amikor még zuhanás közben vagy, és már látod a betöltődött a épületeket és fákat (de még ernyőnyitás előtt), akkor nyomsz egy tabot, és így rákényszeríted a játékot, hogy előbb töltse be a textúrákat mindennek. Ez némi fagyást okoz, körülbelül 5-10 secre, de utána fut tovább a játék.


Amiért már nem használom, az az, hogy egy időben nekem e miatt valamiért a földetérés után pár másodperc múlva kifagyott a játék.


---


E helyett azt használom mostmár, hogy amikor indítom a játékot very low minden. Ha pedig földet értem, és minden nyugodt, akkor rászánom néha azt a 10secet, és fellövöm a textúrát mediumra, és a view distance-et is medium-ra. Így újratölti a textúrákat, de már sokkal gyorsabban és akkor "szépen" néz ki a játék.


---


Egyébként ez csak a játék elején probléma, mivel 100 játékos indul. Kipróbáltam már, hogy a játék vége felé, amikor már csak 20-an vagyunk, felraktam mindent ultrára. Abszolút meg sem érezte a gépem. Szóval biztos, hogy befolyásolja az is, hogy mekkora az aktuálisan játszható pálya mérete, illetve mennyi játékos van még éppen akcióban.

2017. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!