Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen karaktert ajánlotok a...

Milyen karaktert ajánlotok a Neverwinter-ben?

Figyelt kérdés
Szeretném kikérni a véleményeteket a Neverwinter-ben milyen karaktert válasszak magamnak. Fő szempontok hogy szólóban is megállja a helyét, ne legyen nehézkes a játék vele és ne dobja fel a talpát 1-2 bekapott sebzés után. Szeretném ha kicsit kifejtenétek a válaszban miért is azt a karit válasszam milyen előnyökkel esetleg hátrányokkal bír. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. aug. 29. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Most nem találtam meg az oldalt, de lebontották könnyű, közepes, és nehezen játszható karakterekre.

A ranger, rogue, figther a legkönnyebb elvileg. Könnyen kezelhetőek.

A közepesbe a cleric, barbarian, warlock van. Gyakorlás kell hozzá

A neház a wizard, mert gondolom a sok mágiát ismerni kell, plusz a távolságot is tartanod kell, mert közelre nem olyan jó.

Ha valaki jobban tudja, az pontosítsa/javítsa a leírtakat!

2021. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]

Itt is jó buildok vannak. De kicsit régiek, de you tube-n vannak új buildok, keress rá. Az előttem hozzászóló is jó oldalt irt azt használtam én is a buildra, de nem tudom pontosan ajáték jelenleg a mod 21el működik. Azért is keress rá a you tube-n a jelnlegi legfrissebb modok/buildok is fel vannak rakva.

Karakternek ajánlanám neked kezdésnek a DPS cleriket tehát ARBITER Cleric (AC). Miért is? mert távolsági és ezek közül is a legpáncélozottabb, tehát elbir pár ütést, és ő a legszívósabb távolsági harcos páncélozottságának köszönhetöen. De 32LVL nél eldöntheted hogy DPS vagy HEALER játékot fojtatsz vagy mindkettöt ha akarod.

Szerintem Warlock is egész jó, de a cleric picit szívosabb nála(páncélozottságának köszönhetően).

Wizardot nem ajánlom nem sokat bír, de viszont erős DPS(nem kezdőknek való, és kell a távolságot tartani vele mert gyenge).

Kipróbáltam anno a Fighter Dreadnought ami közelharcos és DPS nekem anno nagyon tetszett (KB.3-4 ével ezelőtt)

Amik nem jöttek be nekem: Ranger, Wizard,Paladin(ez volt az első karim amin elkezdtem a játékot bár kegyetlen sokat birt mivel Tank volt de nagyon kicsit sebbzett igazi tűlélő volt de hasujozom akkor még nem is tudtam hogy létezik build amin elindulhatok igy csak magamtól amit jonak véltem ugy fejlesztettem a karakter de akkor még bonyolultabb volt a "tech tree" mint manapság ami sokkal egyszerőbb manapság...ez kb 4éve volt).

Még annyit hozzáteszek keress egy magyar GUILDOT akiktől kérdezhetsz ha nem értesz valamit és segitenek a build ban is. Én 2 magyar guildot ismerek amik a következőek: Hungarian LORDS és Hungarian KNIGHTS(én itt voltam).

Sok sikert és jó játékot :)

2021. febr. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!