Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fekete fehér korongos régi...

Fekete fehér korongos régi Windows játék?

Figyelt kérdés
Mi a neve?

2017. szept. 2. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Dáma.
2017. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az.
2017. szept. 2. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: És angolul: Checkers?
2017. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy angolul leírod ugyanaz a játék marad...
2017. szept. 2. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Lehet, hogy egy 10 éves kisgyerek vagy, vagy csak valaki, aki nem tud angolul (a gyk olvasóinak kb. fele). Gondolatolvasó nem vagyok. Mint ahogy azt sem tudom megmondani, hogy neked a "Windows játék" mit jelent. Mert ha jól emlékszem, a Windows XP-ig gyárilag benne volt a Checkers az oprendszer játékai között, ezért tippeltem arra. Ha Windows alatt futtatható más játékra gondolsz, az több ezer féle lehet, de amíg nem adsz több információt, addig nem tudunk többet segíteni.
2017. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké. Értékelem, hogy próbálsz segíteni. Nem akartam, hogy sértésnek legyen véve a válaszom. Szóval ez az alapjátékok közé tartozott. Még annó a Fekete Macska, Passziansz, Flipper és társaival. Alapból 4 drazsészerű izé volt megadva és úgy kellett pakolgatni le őket, hogy atforditsd őket a saját szinedre
2017. szept. 2. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ó, már emlékszem! Ha jól sejtem, Othello vagy Reversi néven futott.
2017. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Othello. Köszönöm!!!😃🎉
2017. szept. 2. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet go is, vagy othello/reversi is, ezek is régi alap játékok voltak a windowsban
2017. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!