Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stalker: Shadow of Chernobyl....

Stalker: Shadow of Chernobyl. Miért akadtam el?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy eljutottam a chernobyl-i erőműbe és feljutottam a teleportig, aztán meg az izzó fényes szikláig. És onnan nincs tovább. Nem tudom merre menjek, mit kéne csinálni. A sugárzás megöl ha nem jutok valamerre át/ki


Aki tud valamilyen használható tanácsot adni,annak köszi! :)



2017. szept. 4. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A játék küldetéseinek elvégzése vagy kihagyása befolyással van a befejezésre. Ha nem végzel el bizonyos feladatot, kihagysz küldetést, meghal az a karakter akinél felvehető az adott szál akkor csak a negatív befejezéseket tudod elérni, ez pedig a szarkofágban lévő kívánságteljesítő monolit elérése.


Nézz meg egy végigjátszás-leírást hogy mivel érhető el a pozitív befejezés. Nekem annyi rémlik hogy Pripyat-ban egy szobába kell bemenned és ahhoz kell kulcsot szerezni, amihez az kötődik hogy nem halhat meg a Farkas (?) nevű karakter aki a híd alatt lévő katonai ellenőrzőpont utáni romos ház tábortüzénél van.


Ha ezeket a részeket megcsináltad akkor a monolit körül az épületben találnod kell a falban egy beugró részt egy létrával, és azon felmászva folytatható.

2017. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ment a zöld kéz :)
2017. szept. 4. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A rossz befejezésekhez a jó helyen vagy, csak nem tudod, merre kell menni. Az út amúgy elég egyértelmű, de ha nagon nem találod, nézz végigjátszást.
2017. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na, meglestem, hogy kéne...és én hülye eldobtam a decodert, így rossz befejezés se lesz xD újra meg nem játszom. törlöm a faszba az egészet!
2017. szept. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!