Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW legion privát szerver?

WoW legion privát szerver?

Figyelt kérdés
Vannak olyan privát szerverek wowban ahol már bent van a legion és launcherrel lehet játszani és nem kell letölteni 40gigát kb? mert csak jövő tavasztól engedhetem meg magamnak a havi játékidőt kifizetni eredetin:/
2017. szept. 8. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Maga a launcherrel semmilyen jatekot nem lehet jatszani, szoval le kell toltened a 40 gigat. Majd az eredetinel is le fogod.

Szervereket nem ismerek, de en inkabb varnek akkor tavaszig mint bugos torton pazaroljam az idomet.

2017. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 perc alatt le elhet húzni azt a 40gb-ot, és még csak nem is kell hozzá az országban elérhető leggyorsabb kapcsolat.


Amúgy szerintem nincs hozzá privát szerver, és más kérdés, de jövő tavaszra a Legion már szinte a végét fogja járni. Nyáron alapból pangás van, ősszel meg jön a kövi kieg.

2017. szept. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15perc okés 300kb/s-el nem tudom sikerülne-e :D
2017. szept. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!