Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondtok légyszi olyan weboldal...

Mondtok légyszi olyan weboldalt ahol lehet venni SMS-ben PC játékokat venni?

Figyelt kérdés
gondolok én itt arra hogy emeltdíjas telefonszámra elküldök egy smst és kapok cserébe egy steam kulcsot. Olyan kéne amiről szerbiai telefonszámmal lehet(ugyanis itt élek)

2017. szept. 8. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2017. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
biztosan nincs egy sem? Azért kellene mert a szüleim ilyen régimódiak és azt vallják hogy nem adnak meg bankkártyaszámot az interneten, meg hogy azért fizessen hogy még ettől is kevesebbet legyen a szabadban a fia meg... csak azért gondoltam hogy hátha van ilyen mert online játékokban lehet venni smsben aranyat, kristályt meg ilyeneket.
2017. szept. 8. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Keresel egy barátot aki tud online vásárolni és kifizeted neki készpénzben.
2017. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A francot nincs ilyen... G2a-n van egy pár játék ami sms-be is megvásárolható.
2017. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben azért nem preferálják ezt a módszert mert az emelt díjas számokból az ezt nyújtó cégek rengeteg pénzt lehúznak arányaiban. De tényleg sokat.


Ilyen oldalról még én sem hallottam, de esetleg egy olyannal megpróbálkozhatsz hogy nem közvetlen annak az áruháznak adod meg a bankkártyaszámot ahonnan játékot vásárolsz hanem a PayPal-nak. A PayPal egy világcég ők biztos hogy nem fognak kártyáról pénzt lehúzni és ha azon keresztül utalsz a cég akitől vásárolsz meg sem kapja a bankkártya adatait.

2017. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmész benzinkútra és töltesz paysafe cardra pénzt(kp-val)
2018. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De Szerbiában is van ilyen?
2018. ápr. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!