Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaha normális lesz a DayZ?

Valaha normális lesz a DayZ?

Figyelt kérdés
Még anno megvettem a DayZ-t, mert nagyon tetszett. Sokat játszottam vele akkor, de utána hamar letöröltem bizonyos okok miatt. (Szaggatott, maga a játék felbaszott) Amikor legutóbb játszottam vele a zombik átütöttek a falon, 1 méteres zuhanásban meghalt a karakterem, ruhákon kívül szinte nem találtam semmit. :( Javult azóta, kész lesz valaha?

2017. szept. 10. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Az hogy évek óta Early Acces ráadásul Alpha és nem frissítik (látványosan), szerintem egyértelművé teszi hogy háttérbe szorult a fejlesztése. Most már minden a fél éves PUBG körül forog, míg a DayZ-nek közel 4 éve volt arra hogy eljusson valamilyen szintre és nem tette.
2017. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem igazán, eléggé elhanyagolták a készítők
2017. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. szept. 10. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is lesz sose. Azt kell megérteni, hogy Early Acces jelző azért kell, hogy félkész, optimalizálatlan, bugos játékot árulni tudjanak, mert a vevő úgyis legyint, hogy még csak korai fázisban van. Az elején míg meg van a hype beszednek egy csomó pénzt, aztán mikor a végén lecseng a népszerűség elfelejtenek foglalkozni vele. DayZ-nél az is figyelemre méltó, hogy már az eredeti ötlet kitalálója is lelépett.
2017. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!