Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok alap minecraftba...

Hogyan tudok alap minecraftba modot berakni?

Figyelt kérdés
unalmasnak tartom a sima minecraftot, és találtam egy olyan modot ami nagyon érdekel. Fossils and Archeology mod a neve.

2017. szept. 12. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én DoggyAndi videóiból tanultam meg modolni: kell egy "forge" és maga a mod. Ha ezek megvannak, akkor az appdata-ban (ha nem tudod mi az, mindjárt leírom), azon belül is a roaming mappában keresd meg a ".minecraft" mappát, és azon belül hozz létre egy "mod" nevű mappát. Ebbe a mappába pakold be a forge-t, indítsd el. Ha ez megvan, rakd be a modot is oda, ahol a forge van és lépj be a minecraft "menü"-jébe. Itt a verziónál tekerj le az aljára, majd azzal indítsd el a játékot.


Appdata: Nyomd meg a Windows+R kombinációt, majd oda írd be ezt: %appdata% Ezután okézd le és már ott is vagy.


UI.: A forge verziója azonos legyen a mod verziójával (pl.:1.7.10-es modhoz ne tölts le 1.11-es forge-t)

2017. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ már értem! :) Nagyon szépen köszönöm! Ha felmerül bármi kérdés, akkor még írok :)
2017. szept. 12. 15:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Beraktam minden, amit írtál, úgy ahogy írtad. el is indult a játék, és ki is írta a játék bal alsó sarkában, hogy 3 mods loaded, 3 mond active. De még sincs semmi változás a játékban. mi lehet a probléma?
2017. szept. 12. 15:59
 4/9 A kérdező kommentje:
"mods
2017. szept. 12. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, ilyennel még sosem találkoztam :/
2017. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te használod ezt a modot?
2017. szept. 12. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem használom, de majd megnézem, hogy nekem is ilyen lesz-e. Te hanyas verzióban használod?
2017. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1.7.10ben töltöttem le
2017. szept. 13. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor jó amikor azt írja 4 mods loaded a 3 azok a forge-ok az %appdata%-on belül .minecraft és ott abban a mappában hozz létre egy olyan mappát hogy mods és abba tedd bele a modot és kész.
2018. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!