Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó nekem az OBS?

Miért nem jó nekem az OBS?

Figyelt kérdés

4-5 teljes évvel ezelőtt úgy gondoltam (ugyan ennél a gépnél), hogy milyen faxa lenne youtubera videókat csinálni. Természetesen noki gyerekhez híven, én is minecraft videókat akartam gyártani. Csináltam is. Le is szedtem gyorsan a Fraps-et, és úgy kente vágta, hogy kisebb kenyereket is lehetett volna vele kenni. Tökéletes minőségben lag mentesen gyártottam sorban a videókat. Aztán időközben elment a kedvem, abbahagytam. Most 4-5 évvel később egy pár barátommal szórakozásból tervezünk, ilyen elég retardált hülyeségeket csinálni a LoL játékban. Mondom király, én megtudom csinálni 4-5 évvel ezelőtt is tök jól futott 1080p-ben. Csakhogy most én láttam ezt a fantasztikus programot ami nekem tök effektív lenne, DE sajnálatos módon ez a program azt mondta, hogy NEM! Kicsit megszeppentem, hogy mi a rák történt, nem emlékeztem, hogy bármilyen számítógéppel kapcsolatos problémám lett volna ez idő alatt, (rendszeresen karbantartva van egyébként, tény, hogy nem egy erőmű inkább gyengébb gépnek számít a mai játékokhoz képest) hát mondom utánanézek azért. Mindent megnéztem, videókat, beállításokat még fórumokat is. Ami nekik működik, nekem nem. Mondom ezt nem hiszem el, akkor térjünk vissza az alapokhoz. Most leszedtem a minecraftot. Bekapcsolom, beállítom és elindítom.

Mit ad Isten, a játék mint az álom, a felvétel meg szaggat mint az állat. Mondom oké. Akkor másik beállítás.

Elindítom, a játék kezdett el fps droppokat adni. Mondom fantasztikus. Akkor próbáljuk meg a harmadik opciót. A harmadik opció, miszerint a játékot viszem lejjebb, és a beállításokat feljebb. Nem vált be. 90 fps-30 fps-ig droppol. Akkor az utolsó, miszerint minden a legszarabbra állítok, de a játékot kicsit feljebb húzom. Na EZ döntött úgy, hogy esetleg picit laggolva, de működik. Na már most kérdem én: mi a halálért van az, hogy 5 évvel ezelőtt ugyanaz a játék borzasztó jó minőségben borzasztóan jól futott, most meg vánszorog mint Jani bácsi az út mellett. A gépem nem lett rosszabb, és nem hiszem, hogy a minecraftnak lett ilyen gépigénye :D

Mint említettem én mindenképpen szeretném használni az OBS-t, mert nekem ez lenne a legjobb mind közül.

UI.: Ja igen az Action!-t is próbáltam, de az is ugyanezt a hatást eredményezte.



2017. szept. 16. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentős különbség hogy a Fraps röptében rögzíti a nyers videót a fájlba, nem csinál mást. Minden más program pedig egyszerre tömörít és kódol is ami viszont pluszteljesítményt igényel a géptől.
2017. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!