Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL -ban ki van még olyan...

LOL -ban ki van még olyan Ashe -hez hasonló ADC aki ilyen nagyon alap, de profik is játszák?

Figyelt kérdés
Vagyis nem feltétlenül hasonló, csak abban hogy nem túl bonyi és mégis minden szintű játékoshoz jó lehet, bénának és profinak egyaránt...

2017. szept. 17. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Sivir vagy Tristana.
2017. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ment a pont... És Kog'Maw-ról mi a véleményed? Ő is ilyen?
2017. szept. 17. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt a részét nem teljesen értem, hogy "nem túl bonyi és mégis minden szintű játékoshoz jó lehet". Ilyen nincs a LoL-ban. Olyan van, hogy egyik champet te nehezebben játszod, mint a másikat. Ez elég relatív, egy profi játékos például teljesen máshogy játszik Ashe-el, mint egy kezdő (ahogy te fogalmaztad, bonyolultabban).
2017. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kog'Maw szerintem nem rossz, de nekem sosem tetszett. Az a baj, hogy utility centrikus teamet kell keríteni köré, hogy teamfightban érjen valamit. Egyébként meg egy assassin úgy kiszedi, hogy csak na. :D


Azt ajánlom, hogy próbáld ki ezeket a carryket mikor ingyenesek.

2017. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sivir-t csak mostanában látom újra,a buff óta.

Twitch,Kalista,MF,Jinx,Caitlyn

2017. szept. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Draven, Lucian, Kalista, Vayne - Ezeken kívül egyik adc se bonyi.

Sivir, Ezreal, Cait, Tristana - ezek szerintem egyszerűbbek Ashnél.

2017. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!