Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legendsben Xayahval...

Leauge of Legendsben Xayahval mikor lehet kapni S- vagy jobb osztályt?

Figyelt kérdés
Milyen stattól? gondolok itt pl. 12/2/6,stb.. szóval egy adc mikor kaphat S-t vagy jobbat? farmom Xayahval mindig 100 felett van,gondolom ezzel semmi baj.

#stat #Xayah #lol.Leauge of Legends
2017. szept. 20. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapsz S- vagy afeletti rangot, ha az adott szerver Xayah játékosaihoz képest úgy teljesítesz. Hiába mondunk neked konkrét statokat, attól még az nem biztos, hogy S-t fog érni, mert lehet addigra felmegy az átlagos statok és máris csak A-t fog érni.
2017. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hősönként nézik az S osztályt. Itt biztos számít a KDA, de emelett akár toronyba szánt damage, akár wardolás is, tehát lehet hogy beletartoznak más tényezők is.


A farmot úgy vettem észre, eléggé értékeli, igazából nem is feltétlen a szám számít, hanem a farm/minute, ennek olyan 7 körül van az ideális értéke, szóval egy 30-35 percnél hosszabb meccsen el kellene érni egy 200 farmot. Persze ha a többi statod szuper jó, kaphatsz S-t, de személyes véleményem szerint a farm is sokat számít, legalábbis én 150-200 farm alatt nem hiszem h kaptam S-t.

2017. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most kaptam S+ -t Xayahval.


32 perces játék

kda: 9 / 1 / 10

cs: 264



2 nappal ezelőtt meg S-t kaptam erre:

49 perces játék

kda: 12 / 4 / 15

cs: 407

2017. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!