Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok egy olyan játékot ami...

Tudtok egy olyan játékot ami oyan mint a CS:GO csak nem fizetős?

Figyelt kérdés
Ha már mindenki CS:GO-val játszanak így megirígyeltem azokat akik játszanak vele. Csak most nem venném meg. Ezért olyan játékokat várok ami najdnem CS:GO játék és ingyenes. 2 GB-ig! Vagy ha esetleg létezik egy másik kilens akkor légyszives linkejétek be! :)

2017. szept. 21. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod megvenni és/vagy nem tudod futtatni? A játék eleve nem drága (3000 forint akciósan), ráadásul visszahozza az árát pár hónap alatt, ha eladod a tárgyakat így kijön ingyenesre. Ha nincs elég erős géped hozzá az persze más dolog. Az igazán népszerű játékok nagyjából az elmúlt 5 év kiadásai, ezek alá pedig kell erő.


Team Fortress 2-t mondtam volna ami ingyenes FPS, de az 18 gigát foglal (nálam jelenleg).

2017. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
CS 1.6 ingyér lehet játszani vele szerókon és szerintem simán van olyan jó mint a CS GO, az ne tévesszen meg, hogy régi
2017. szept. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Black Squad, Combat Arms amik így elsőre eszembe jutottak, ezek majdnem olyanok.
2017. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!