Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lányok milyen játékokat...

Lányok milyen játékokat játszanak a számitógépen?

Figyelt kérdés
fifa, call of duty, gta, stb. elég fius játékok szerintem

2017. szept. 26. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer láttam egy csajt streamben úgy nyomta a Dark Souls-t hogy az alapján bármikor feleségül venném.
2017. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Mi ez a nemi kolbász popsiban a legtöbb embernél?

Mindenki azzal játszik, amivel akar, lehet férfi, nő, földönkívüli stb... Van női ismerősöm, aki cs:go-zik, másik horrort szereti, a harmadik meg moba-zik, ahány játékos, annyi stílus.


Hagyjuk már ezt a f**t, hogy "nő/férfi vagy, ezzel kell játszanod".

2017. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Akármivel. Eleve hány éves a lány? Egyesek öltöztetős hercegnőssel játszanak, mások gzdoomban doomoznak, Brutal Doom moddal, az nagyon poénos. A Doom örök, egyszerűen megunhatatlan egyesek számára, csak ne az eredeti felbontással és színekkel menjen, mert az borzalmas mai szemmel :D


Az Alice: Madness Returns pedig szerintem totál uniszex, azonkívül csodálatos, hangulatos, művészi, kreatív, most játsszuk újra sokadjára (manapság inkább nézem, hogy a párom játszik, annak is megvan a hangulata, csak nem akármelyik játék alkalmas rá).

A szerepjátékok is jobbára uniszexek, legalábbis szerintem. De amúgy sincs szabály, csak a lányok és fiúk statisztikai különbségei miatt nyilván van játék, amivel inkább fiúk játszanak s van, amikkel inkább lányok.

2017. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel LittleBigPlanet-el játszottunk.
2017. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

suliban anno mikor kijött az eredeti NfS Most Wanted az osztályból egy csaj vitte végig elsőre

egy másik csaj meg Dead Risingozott :D

2017. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ami "fiús" játék, és játszottam:

Skyrim - ezt 2x biztos kijátszottam

COD - ebből szinte mindegyiket

Diablo II - ezt imádom, sokszor kijátszottam, utoljára 1 éve


15-17 évesen nagyon szerettem a Quake III-at, és a CS-t is.


Illetve ha épp van párom, szeretem nézni ha játszik, mondjuk valami félős, horror játékkal (pl: Outlast, Alien isolation). Ezek elé én félnék leülni :)


26/L

2017. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most fejezem be a Darksiders 2-t. Megvettem a Morrowind kiegészítőt az ESO-hoz és gondolkozom, hogy mellette mihez kezdjek hozzá. Lehet visszanézek a Killing Floor 2be, mert már pár hónapja nem játszottam, vagy lehet belekezdtek az Outlastba, bár a Dead Space szériát is végig akartam megint vinni.... Túl sok játék, túl kevés idő :( Van egy pár játékom amihez még hozzá sem nyúltam (Sleeping Dogs, Metro játékok, Middle-earth...) Összes Fallout játékot szeretném megint kivinni és tervezem, hogy a coop miatt megveszem a Shadow Warrior 2t.

22/N

2017. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Wow-ozni is szeretnek, legalábbis nálunk klánban van 3 csajszi is, raidelnek rendesen velünk, nem is rosszul. :)
2017. szept. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

ki a retket érdekel, hogy fiús? ovis korom óta tolom nes-től kezdve ps3-on át pc-ig stb.

23/N

2017. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!