Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go-ban Mennyi idő alatt...

Cs:go-ban Mennyi idő alatt lehet átlagosan elérni a Master Guardian 1 szintet?

Figyelt kérdés
Létszi nagyon fontos lenne. Csak egy átlag időtartam. Nektek mennyi idő alatt sikerült elérni?

2017. szept. 29. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyit játszol, illetve, hogy kikel, mennyire vagy eredményes és milyenek az ellenfelek.


Boosttal fel rángatni egy hétvége alatt is, amúgy meg pár hét alatt még úg is fel elhet húzni, hogy folyamatosan kikaptok, feltéve ha jól játszol.

2017. szept. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először a nyelvtan, aztán a CS:GO ;)

Egyébként meg attól függ, hogy most milyen rangban vagy. Ha silverben, és nem játszol túl sok MM-et, akkor bele fog telni egy jó időbe...

2017. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy egy évbe került, de én magasról teszek a rangokra, engem a játék érdekel.

És ha eléred, akkor mi lesz? Azt hiszed, MG1-től más a játék? Ugyanolyan idiótákkal játszol, csak jobban tudnak célozni. Életem legjobb meccseit Novában játszottam, azóta egyre unalmasabb/idegesítőbb. Tegnap nálunk három szerencsétlen kiállt a placc közepére bombát védeni, fedezék nélkül. Bumm, közéjük két gránát, mindhárom kinyiffant. Mindez Master Eagle rangban. Ilyenkor felmerül a kérdés: hogy jutottak el ezek az emberek idáig?

2017. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez csak azért kell mert egy fiú is játszik vele aki nekem nagyon bejön és a barátnőmmel azt mondtuk neki hogy mi is játszunk vele. És megkérdezte hogy hány óra alatt szereztem meg. És fogalmunk sincs hogy mit írjunk rá.😂
2017. szept. 29. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet volt ilyenben hazudni. Mi van ha azt mondja hogy játsszatok együtt? Hiszen csak le kell ülni a géphez és elindítani. Előbb-utóbb felmerül egy ilyen dolog, hiszen te nagy tudású játékosnak állítottad be magad.


Közben neked (gondolom) meg sincs a játék, ráadásul a letöltött nem működik hanem online fizetve meg kell venni. Az pedig AZONNAL látszik hogy te nem ismered a játékot, fogalmad sincs mit kell csinálni benne, hova kell menni, hogy kell lőni, stb... Amúgy a neten egyes játékosok 300-600 órányi játékidőt írnak átlagosan, tehát nagyjából ennyit és ehhez mérten ekkora tapasztalatot kell kamuznod.

2017. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!