Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2 vs. World of...

Guild Wars 2 vs. World of Warcraft? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2017. szept. 30. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából próbáld ki, hogy neked melyik tettszik. A GW2 alapjáték teljesen ingyenes, csak a keigért kell fizetni lvl 80-tól. A wow pedig lvl 20ig free, utána pedig havi 4 ezer+ battlechest+ kieg, szóval a wow húzósabb, éves szinten 48 ezer, csak azért hogy játszhass. A Wownak sokkal jobb a története szerintem, tele ikonikus hősökkel. Világ szerte 6-7 millió aktív előfizetője van, fénykorában ez a 10-11 millió volt.

A GW-t ha jól tudom wowból kivált fejlesztők is dolgoztak(nak?). Ez nem egy szokványos mmorpg, máshol pl van egy küldetés: segíts, a lányomat elraboltál az orkok -> elkell menned az orkokhoz kiszabadítani a lányt.

Ugyanez a GW-ben: Átéled, ahogy az orkok megtámadják a falut, és megakadályozhatod hogy elvigyék a lányt, vagy ha nem sikerül, akkor követed őket a táborukhoz, és kiszabadítod a lányt. Illetve a GWnél nem kell minden egyes npchez oda menned a küldetés leadás/felvételnél, elég ha csak a közelében vagy és kiírja hogy mit kell csinálnod, ezáltal sokkal pörgősebb mint a legtöbb mmo.

Remélem tudtam segíteni.

2017. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát erre így nem lehet válaszolni. Mindenkinek az a jobb, amelyik jobban passzol a játékstílusához.

Én régen wow-oztam, de egy idő után nekem idegesítő volt, hogy heteket, hónapokat kell egyre jobb és jobb felszerelés után kajtatni, hogy bármi érdembelit tudjak csinálni. Ha nem volt időm hosszabb ideig játszani, akkor meg aztán végképp el voltam veszve.

GW2 kifejezetten a "casual" réteget célozza meg. Ha eléred a max szintet, viszonylag könnyen meg lehet szerezni a legjobb felszereléseket, és utána már csak az ügyességen múlik minden. Nincs kényszer, hogy muszáj folyamatosan játszani, különben lemaradsz. Kellemes kis sztorija van, gyönyörű és változatos a környezet, ideális olyanoknak akik szeretnek mászkálni és felfedezni. A közössége is kifejezetten jó, a játék ugyanis nem versenyeztet a többi játékossal, hanem jutalmaz, hogyha segítőkész vagy. Aki pedig komolyabb kihívásra vágyik annak ott vannak a raid-ek, amikhez már igen komoly tudás és gyakorlat kell.

Ki kell próbálni, aztán mindenki játsszon azzal, ami neki szimpatikusabb.

2017. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!