Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám Rubik kockába...

Márton22 kérdése:

Hogyan tudnám Rubik kockába az F2L időmet csökkenteni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám Rubik kockába az F2L időmet csökkenteni? Gyakorolni szoktam elég sokat de azért pár tipp jól jönne. :) Illetve gondolom jó dolog ha kevés átfogással csinálom de átfogások nélkül nem birom megcsinálni. És tudtok mondani vmi videót ahol mutatnak fingertrickeket?

#Rubik kocka #Fridrich metódus #Fridrich #2look oll #2look pll #f2l gyorsítása #gyors kereszt
2017. szept. 30. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok-sok gyakorlással szép lassan lejjebb fog menni. A legjobb gyakorlás nekem az volt, hogy hanyagoltam a stoppert, és csináltam csomó olyan rakást, ahol nem mértem az időt. Direkt lassan, gondolkodva, a heurisztikus gondolkodást használva raksz sokat.


Vagy lehet azt is, hogy megjegyzel egy f2l párt, és kirakod vakon. Ha ez jól megy, akkor 2-t jegyzel meg és raksz ki vakon. Stb.


F2L-ben a legfontosabb, hogy folyamatos legyen. Nem kell gyorsan darálni, hanem folyamatosan lásd, mi történik. Ez az ún. look ahead. Ez a legfontosabb az egészben kb.

2017. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!