Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ben hogyan...

Jamle29 kérdése:

World of Tanks-ben hogyan lehet könnyedén szabad tapasztalathoz jutni arany átváltás nélkül?

Figyelt kérdés
azért szeretnék gyűjteni mert amerikai ágon ellezdtem haladni de megakadtam az M3 Lee -nél nem tudok vele kilőni gyakran más tankot kb. minden 10 meccsen max és akkor a túlélésről nem is beszéltem

2017. szept. 30. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
prémium tankokkal szabad pontokat gyűjtesz.
2017. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen #1. de azt az xp-t csak arannyal tudod átváltani free xp-be.


A személyes küldetéseknél tudsz prémiumfiókot, xpt, boostert stb. nyerni

2017. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van tizes tankod pl. akkor ranked csatákban rank2-ért kapsz 5db 200%-os freexp növelőt (2 óráig tartanak). Ezeket ellőheted mondjuk más tank húzásakor. Akkor érdemes, mikor sok alap xp-t kapsz. Én mondjuk a conquerort húztam, hogy meglegyen patch előtt az fv, azzal egy 2 órás reserve (+100% xp) alatt össze tudtam szedni átlagban 35.000 xp-t. Ez 1750 freexp. Ha lett volna betolva 200%-os freexp reserve, akkor ez az érték 5250 lett volna. Azaz effektíve 2 óra alatt kapsz 5000 freexp-t. Szerintem ez mondjuk nem rossz.

Viszont az m3 lee közel nem a legrosszabb tank azon az ágon, ráadásul 15.000 xp-t kell csak összeszedni a következőhöz, ami 2-3 óra alatt bőven teljesíthető.

2017. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én nem játszok vele olyan rég óta és a legnagyobb tankom 5-s szintű (nagy nehezen azóta sikerült összeszedni és meglett a T1 Heavy) de ez a tank is csak annyival jobb az én meglátásomból hogy heavy tank és hogy 360°-ban forog a torony de nem üt erőset és könnyen leis pattannak a lövedékei ezért most megcéloztam magamnak a Maust. Amúgy szerinted melyik a legjobb tank?
2017. okt. 4. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Legjobb tank szerintem patch után a centurion action X lesz, de! Egy az, hogy ezen most sokan össze tudnának velem veszni, kettő meg hogy azzal a tankkal tudni kell játszani ahhoz, hogy olyan jó is legyen, mint amilyen potenciál benne van.

Én azt ajánlom neked, hogy húzz ki egy pár ötös tankot és azokkal játssz. Mikor én kezdtem, akkor meglett a kv-1, at 2 meg a hetzer és ezekkel 'funoltam' kb. 1500 csatát, és ugye így pénz is jött velük. Közben meg tudsz nézni streameket meg videókat. A 'tanks.gg' oldalt ajánlom figyelmedbe, ott minden tankot (statisztikákat meg páncélmodellt) meg tudsz nézni. Ha valami megtetszik rákeresel youtubeon. Én csak azért nem ajánlom, hogy úgy kezdd a játékot, hogy egyből tier 10 kell, mert a 8 meg 9-es tankok is sokba kerülnek, nem csak megvenni, de csatázni is velük sokszor viszi a pénzt és nem hozza. Tier 10-ben pedig a 'legjobban kereső' tankok is kb. -15-20 ezret visznek nettóba csatánként.

Ha viszont tier 10 kell, akkor a maus egy jó tank, a német ágon a grille 15 meg a jgpz e100 éri meg kezdőknek. Esetleg kínaiaknál a wz 111 5a, japánból a type 5 heavy mindenképp meg még orosz ágon az is-7 meg az is-4 ág éri meg. Ezekről nézz videót, elemzést stb. és döntsd el mit akarsz kifejleszteni.

2017. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Amúgy szerinted melyik a legjobb tank?"

tipikus tomato kérdés...


Ha kezdő vagy USA, szovjet ág felé haladj elsőként (ennyi legyen elég egyenlőre). Itt több az úgynevezett "játékos barát" tank.

2017. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én csak véleményre voltam kiváncsi engem nem befolysol
2017. okt. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!