Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért jó a LoL? Szülőknek...

Miért jó a LoL? Szülőknek edition! (Hogy hagyjanak játszani a ritka nem fair szülők is. ) Mivel bővítsem még? Ötletek?

Figyelt kérdés

Miért jó a Lol szülőknek edition:

Kedves szülők! Figyelmesen olvassátok végig és ne olyan hozzáállással, hogy jaj de függő a fiam/lányom, főleg ha nem egy 1-2-3-as lusta tanuló, ez a 21. század könyörgöm. Interneten is lehet szocializálódni, nem mindegy hogy személyben vagy interneten? Dehogynem. Végtére is azért szocializálódunk, hogy élvezzük az életet ne kössön bele más ezt hogyan csinálja.

-Nem véletlenül játszák annyian, nem 0 logikát igénylő dolog hanem igenis gondolkozni, taktikázni kell, segíti a megoldó képességet, a vita készséget a csapattársakkal, lehet közben szocializálódni és hosszabb, jó barátságokat kötni. Míg másokkal enni, moziba, vagy spotolni mész, velük játszhatsz.

-Kompetitív, így növeli az önbizalmat és javítja a figyelmet, koncentrációt, de ha korlátozzák és nem játszhatsz napi 1 órát(nekem több nem is kell, sőt napi egy meccs is elegendő lenne, ha már elég pro lennék és ha nem lenne korlátozva nem is akarnám annyira), 1 az tényleg semennyi, főleg ha vannak kivételek amikor programja van az illetőnek, sok volt a tanulnivaló, de ha túlkorlátozzák nem érdemes játszani, mert h kompetitív, ha betiltják olyan mintha megfosztanának a kedvenc sportodtól és aki ezt csinálja, qrvára nem az ő dolga mivel játszik a gyereke hagyja élni, mindenki tanul a saját hibájából és ne nézze soha retardáltnak a gyerekét csak mert még nem 18+! A függés akkor kezdődik ha nem segít semmiben inkább Lolozik, lássuk csak 16-21-ig van 5 óra, ha ebből 4et lolozik akkor az sok, ha új a Lol-ban akkor ez a mennyiség hamar elmúlik, ha már 1 hónapja játssza vissza lehetne fogni. Ha túl korlátozza heti 2 picurnyi órára, az a hétvégékre régesrég wefgdhgdb ELFOGY ha a gyereke lázad, csak arra kézteti, hogy haza siessen csaljon. Azzal semmit nem old meg ha újra és újra elveszi számítógépét csak akadályozza és motivációjából is veszít. Ártalmatlan élvezet.

-A játékosok több mint 40%-a felnőtt

-Fejleszti az angol szókincset.

-Mindenki mindent magáért csináljon, tanulástól kezdve a League of Legendsig.

Ha még mindig kételkedik olvassa el újra párszor nem olvasott elég figyelemmel, vagy látogassa meg pszichológusát (szadistáknak). Peace c:

A legjobb minőségű anyagot kell leadnom Apámnak.. Aztán ezt az egészet kiteszem angolul valami lol fórumra.

Hálás köszönet előre is, bárki bármit! :) 16/L



2017. okt. 1. 02:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Inkább úgy látom hogy a tiltás ellenére akarsz még azért is játszani.

Az angol szókincset ne erőltessuk, lehet hogy magasabb rangok alatt van normális kommunikáció, de bronz konkrétan nincs.

Meg ha napi 2 órát játszhatnak sem lennél pro.

Nem véletlen van ennyi játékosa, annyi az egész hogy ingyenes és minden agyhalott verpistike tud regisztrálni, hiába játsszák sokan a rengeteg köztük a troll.

Interneten is lehet szocializálódni, nem mindegy hogy személyben vagy interneten? Nagyon nem ugyanaz a kettő.

Legjobb tipp: ne magasztald annyira a jatekot, ne próbáld beállítani hogy a nap is a LOL körül forog. Maga a gép előtti időre próbálj érvelni, ne a csak játékkal eltoltott időre.

2017. okt. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Már bocs, de:


1. jelenleg a szüleiddel élsz. Nem az ő dolguk mit csinálsz? Semmi gond, szedd a cuccod, költözz el és ott azt csinálsz amit akarsz, csak tudjad fizetni a számlákat, ételt venni, új ruhát, xy-t venni stb. Ja, ez így máris nem tetszik?


2.A neten való ismerkedés és barátkozás, bár hasonló, messze gyengébb kapcsolatokat szül, mint való életben. Szerintem, most őszintén, ha teszem azt történik veled valami és gyorsan kéne egy barát, hogy eldobjon kórházba, adjon kölcsön csak egy 10 ezrest jövő hétig, stb, a netes barátod ezt megteszi? Vagy elmentek együtt egy hétvégén szórakozni, pl biliárd, stb, bármit csinálni, aminek nincs köze a számítógéphez? Lehet nem is egy országban vagytok. Lehet barátságokat kötni neten, szép és jó, fontos a kapcsolódás, de ennek az a következő szintje hogy élőben is találkoztok, összejártok (nem minden héten/hónapban, de évi 1-2 közös programot azért lehet tervezni).


3. Az angol nyelvismeret kezdőként kifullad kb a noob, ks, report fogalmakban, de még magasabb szinten is csak pár bejáratott mondat van, ezt nyelvtanulásnak nem nevezném.


4. Kompetitív játék, de hogy az önbizalmat nem javítja, az hét szentség. Magas szinten lehet (ranked platina felett, ami neked édes álom marad sokáig), de kezdőként elég 1-2 hiba és elküldenek úgy melegebb éghajlatra, hogy csak fütyül.


5. A felnőtt játékosok túlnyomó része egy troll (a fiataloknál még nagyobb az arány), és a helyzet már akkor sokat romlott, amikor kihozták a különböző anyanyelveket, mert jelenleg bármilyen szerencsétlen képes felregisztrálni, még minimális angol tudás se kell hozzá, mert ott van az anyanyelvén.


6. "Mindenki mindent magáért csináljon", ezzel megint az a probléma, hogy játszani könnyebb, mint tanulni és jó eséllyel ha választanod kell a kettő közt, akkor a játékot választod, mert endorfint termel, vagyis boldogságot érzel, de azon a pár órán túl nem ad semmit a jövődre nézve.


7. Átolvastam többször is, számomra ez nem több mint egy elégedetlen, duzzogó kisgyerek dührohama, aki tipikus Z generációs "csak azért is nekem van igazam, mindig mindennek úgy kell történnie ahogy én akarom, mert az egész világ azt mondja nekem mindent lehet, mindent elérhetek, mindig minden úgy lesz ahogy én gondoltam" csoportba tartozik.


Ezt nyugodtan leadhatod apádnak, az se érdekel ha emiatt lepontoznak olyanok, akiknek fogalmuk sincs a való életről.

2017. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

:(Valamennyire igazatok van,

#2 válaszára:

1. de tanulás mellett rendesen pénzt keresni? Istenem, nyilván nem fogok csak a lol miatt elköltözni, csak nem értem miért nem élvezhetem ki a játékot, mint mindenki más, kivéve az ázsiaikak hisz próbáltam már mindent: h minden nap megcsinálok egy telces nyelvvizsga feladatot időre vagy bármit amit akarnak, ha van időm csak adjanak egy picit több időt heti kettőnél. Erre azzal jött hogy mindent magamért csináljak. Alergiás a lolra, nem érdekli ha kitűnőre pályázom, semmi. Már ha elfelejtem rögtön beírni ha loloztam az Excelbe, akkor a héten már nem is játszhatok.


2.Neten való ismerkedés:

Azt nem mondtam h kívül nem szocializálódom, csak a lollal is szeretnék.


3.Nyelv

Úgy gondoltam, h mindent angolra állítok. Nem olyan jó, de mégis valami.


4. Önbizalmat javítja?

Ez igaz, de ilyenkor könnyű visszaszólni, h megbánják h megszólaltak, az ilyeneken csak röhögni lehet kit érdekel. De mivel lány vagyok és látszik a nevemen, így kímélnek valamennyire, nekem pedig bevállt az önbizalom/figyelem hiányomra és szoc fóbiámra is, amikor néha én vagyok a csapat legjobbja.


5. Kétlem h bárki azért játszon h trollkodjon, h mindenki utálja stb., biztos vannak kivételek, amikor egyértelmű a győzelem, vagy teljesen egyértelmű a vereség, h valaki trollkodik h szívassa a többieket, játékos módon, de ilyen trollkodók inkább a durci gyerekek közt vannak.


6. Nem? Nekem mindig a tanulás az első, ha tudom hogy bármikor vagy késöbb játszhatok. Ennyierővel te meg úgy hangzassz mint egy szülő aki fel él a hatalmával h mindig neki van igaza stb. Én még mindig csak rendesen ki akarom élvezni a játékot, vagy tán napi 1 vagy kevesebb óra olyan szörnyű? Csak mert a szoc fóbiám miatt keveset szocializálódom. Hát most mit csináljak én próbálkozom, van 1 barátnőm, haladok osztálytársaimmal is, csak ott van egyik klikkbe egy lány aki imád kibeszélni másokat, és kiközösíteni, a másik klikk meg bulizós, cigizős, nem nekem való. És akadály h túl unalmasnak érzem magam. Pszichológuhoz járok aki már a harmadik és qurva drága és semmit nem segít, csak olyanokat amit könnyű mondani, persze én még mindig reménnyel fordulok hozzá és próbálkozom, de nehogymár a játékot ezért korlátozzák, közbe bármi mást csinálhatok. Nézhetek macskás youtube videókat, de így nem éri meg lolozni én meg szeretnék. Nem magamat sajnáltatom, csak h megértsétek nézőpontom és én is értsem tietek.

2017. okt. 1. 12:35
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi bajod van.:D

Annyit játssz, amennyit akarsz. Még amikor kicsi voltam, mint te én is imádtam játszani.

Azóta csak én változtam. Mostmár inkább nőkkel játszadoznék az ágyban. Ha meg nincs arra lehetőség, akkor mindig ott van a lol.

Jah nem vagyok szülő. Csak már huszonéves fiatal.

2017. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek jószívű/laza szülei vannak, csak nekem nem? Mármint nekem is laza, ha bulizásról van szó, de ezzel valamiért nem, pedig alig hoztam témába a lolt és csak azért hogy több időm legyen. Nem akarom, hogy elvegyék a kábelem újra és újra és reportoljanak állandóan. Nem tehetek róla hogy nem lehet szünetelni a játékot. Nincs erőm, se kedvem hogy veszekedjek vele, mert hallani se akarja, egy nagy érv lista kell, hogy ne mondhassa azt hogy Ne keresd a kifogásokat! -jaj de bölcs, jaj és meggondolja. Persze amikor a Second Life-ot kipróbáltam és egy sráccal csináltunk ott dolgokat, akkor éjfél utánig is maradhattam pénteken.(A Second Lifeot ő is próbálgatta régen.) De az bugos és gagyi. Egy érdekes dolog amit tud, az a videoszeXD.
2017. okt. 1. 14:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Játszottam LoL-al, amit leírtál igaz VISZONT

Tele van f-szfejekkel. Komolyan, az ismerősi körömből MINDENKIBŐL kihozza az álaltot, mindenki kiabál és szemét a másikkal olyan dolgokért amiről nem tehet, supportként főleg kapod az ívet, miért ezt csináltad, miért nem ezt csináltad, lecsesznek hogy miért nem csináltál valamit amiről nem is szóltak hogy kéne, új játékosként mgaa apokol, a random emberek a legkisebb hibáért minden egyes női felmenőidet utcasarkinak titulálják, utálatos az egész tetű banda.

11éve WoWozok, raidelek, 11 év alatt annyi barom állattal nem találkoztam mint fél év alatt LoLban.

2017. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amúgy silver alatt max lengyel káromkodást fogsz tanulni, angolt nem :D
2017. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi a tripla kommentért, de az is jól mutatja a lol hatását az emberre hogy mennyire őrjöngesz és felsőbb rendű tudásúnak képzeled magad ha eltiltanak a játéktól.
2017. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mert én szeretem a lolt, nem értem miért foglalkozik mindenki a bunkó emberekkel, nincs is olyan sok, és csak ignorálni kell, amúgy meg tök könnyen leolthatók, hogy többet már nem nagyon akarnak majd flamelni másra. Főleg ha egy lány mondja nekik nem mint egy idegbeteg, hanem mint egy felnőtt. Belőlem csak akkor hozzák ki, ha valaki laggol és visszajön hogy megint lelaggoljon és megölesse magát, meg ilyen feederek, de ilyen csak egyszer volt. Az utsó kommentedet nem értem, nem érzem magam felsőbbrendűnek, csak mindent bevetek, h játszhassam rendesen a játékot. :D Még mindig szinte csak ellenkező válaszok érkeztek. Ezek szerint nincs több jó oldala?
2017. okt. 1. 22:21
 10/18 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, valljuk be egy 30-60 perces meccs alatt nem nagyon lehet barátságokat kötni, hosszú órákat, napokat lehet egy ember mellett játszani úgy hogy alig tudsz meg róla valamit, angolt tanulni meg max az alap kommunikációkat fogod tudni illetve egy elég gazdag szókincset más anyázásához, erre a kettőre olyan játék jó amit saját tempóban lehet tolni, pl egy mmorpg.

Amúgy az hogy valaki felnőtt-e nem garancia az érettségre, nyugodj meg a felnőttek ugyanúgy tudnak hisztizni mint a tinik, talán jobban is.

16 évesen viszont a szülőnek qvára az ő dolga mivel játszik a gyereke mert ha rossz tanuló lesz és baj van a gyerekkel ő fogja kapni az ívet hogy miért nem csinált semmit úgyhogy inkább ennek a lehetőségnek az írmagját is megpróbálja kigyomlálni, 16 évesen nekem is megmondták meddig játszak pedig apám talán nagyobb kocka mint én, pont ezért tudja a határokat és nem akarta hogy csak ez kössön le.

2017. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!