Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki még játszik a Guild Wars...

FamiR kérdése:

Aki még játszik a Guild Wars 2-vel, melyik szerveren van a legtöbb magyar?

Figyelt kérdés
Interneten mindenki a Pike Square-t írja,de az fullon van.(Most játszanék először,és ha jól tudom ingyenes accountnál nem lehet utólag world-ot választani,ezért nem akarom elhamarkodni a döntést)

2017. okt. 1. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából ez csak World vs world-ben számit:) Tehát csak akkor lesz "baj" hogy nem piken-en vagy, ha együtt akarsz játszani másokkal úgy WvWben úgy, hogy közben látjátok is egymást, együtt bandáztok stb. A WvW ugye egy PVP játékmód ahol a szerver szerver ellen van, de Pve-ben és a rendes aréna Pvp-ben lényegtelen melyik szerveren vagy.

Én Whiteside Ridgen vagyok 4 éve és bőven jó ott nekem :) de tényleg tökmindegy

2017. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem pont a WvW a lényeg :D Minden mmorpgkben a pve-t próbálom kerülni ahogy csak tudom,mivel inkább pvp párti vagyok :) A Pike Square mikor nincs tele?Vagy account szinten van tele és maximum akkor van lehetőség oda menni ha egy accountot törölnek?
2017. okt. 1. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:
(Ez az egész szerver téma főleg a magyar klánok miatt érdekel,mivel ahogy látom eléggé összetett játék,és jó ha lehet valakitől/valakiktől kérdezni)
2017. okt. 1. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Már kb 1 hónapja alig léptem fel, de amúgy át lehet menni később is egy másik szerverre ami gembe kerül( goldot fel tudod váltani, vagy valódi pénzt gemért) és nekem meg volt a lehetőségem végig hogy átmenjek.

Egyébként rémegyszerű a játék, hamar belejössz:)

2017. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!