Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playerunknown's battlegrounds?

Playerunknown's battlegrounds?

Figyelt kérdés
Valaki segítene elmagyarázni hogy mi is ez a játék, és hogy miért ennyire népszerű? Mindenhol ezt látom a youtubon, bele is néztem egy-két videóba, de csak annyi jött le, hogy lövik egymást eszetlenül. Aki játszik vele elmondaná a játékmenetét?

2017. okt. 2. 18:47
 1/6 anonim válasza:
81%
Az a lényege hogy embereket "ledobnak" egy szigetre.Vannak ott fegyverek és további cuccok.Minél tovább túl kell élni.(röviden tömören)és az utolsó aki nem hal meg az nyer.Azért lett népszerű mert eddig a csgo volt a népszerű és az már tele van hackerekkel(szerintem)
2017. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Annyi a lényege amit látsz. Egy battle royale műfajú játék, ezek közös jellemzője hogy egy adott területre közel véletlenszerűen elszórják a játékosokat, majd a landolási területen elkezdenek eszközöket gyűjteni a túléléshez (ruha, étel, fegyver, kötszer, akármi), ezek után indul az egymásra vadászás. Hogy elkerülje a rendszer az egymástól való távolodást, bizonyos feltétel szerint a pálya mérete mindig zsugorodik hogy az egyre kevesebb játékos egyre közelebb kerüljön egymáshoz, különben kiesik az adott meccsből. Az utolsó életben maradt nyer és ennyi. Annyit lehet még variálni a játékon hogy nem csak egyéni hanem csapat-alapú.


Az ilyen játékokat már évek óta fejlesztik, mindig akadt 1-2 ami különösebb hype-ot kapott. PUBG esetén szerintem elég nagy a szponzoráció aránya, illetve ma már olyan kritikus tömeget képvisel a Youtube hogy befolyással lehet az eladásokra. Ha minden nagyobb véleményformáló csatorna kap egy kis zsét hogy promózza a játékot, akkor jó pár millió nézőhöz jut el a játék. Nyilván persze jónak-játszhatónak is kell lennie, de ha beindul a hype akkor sokan már csak azért veszik mert, mert most ez az aktuális menő játék.


Aztán ha majd 1-2 év múlva jön egy újabb változat akkor a PUBG is úgy el lesz felejtve mint az elődei amiket fokozatosan elhagytak.


(nem játszok a játékkal, de látom mi megy körülette)

2017. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész már ilyen öngerjesztő folyamat lett. Egyszerűen azzal hogy egyre többen játszanak vele folyamatosan több játékost csalogatnak be, mert mindenhol ezt nyomatják, hogy mennyien tolják.

Én sem értem mit esznek rajta annyira, de hát nem vagyunk egyformák, mondjuk aki akarja játsszon vele, nekem nem fáj.

2017. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy a jövőre megjelenő ingyenes Fortnite (battle royale mód) le fogja nyomni a játékot. Már most a beta alatt is csúcsokat döntött, és az ingyenesség mindig nagy hívószó.
2017. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ideje már óriási népszerűségnek örvendenek az ilyen Last Man Standing játékok. H1Z1 King of the Hill, Survival of the Fittest, Culling, meg most a PUBG. PUBG előnye, hogy valamivel kiforrotabb, meg ő már úgy indult, hogy volt egy rajongói bázisa. Ugyanis először ez ARMA3 mód volt. Aztán ezt megtetézték még jó marketing kampánnyal.
2017. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Stefan91 válasza:

Hát kedves 4-es válaszoló, igazad lett így 3 év el teltével. :D

Jött egy újabb baromság, s tessék...azaz Fortnite... :D

2020. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!