Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » City Car Driving-ban hogy...

City Car Driving-ban hogy lehet beállítani rendesen a kormányt?

Figyelt kérdés
Adott egy Driving Force GT kormány. Belépek a játékba fel is ismeri a kormányt a játék, mármint ki írja a nevét. mégsem megy magától, hanem egyenként kell beállítani. Még ezzel nincs is gond. a gond ott van h hiába állítom automatára a kuplungot akkor sem tudok váltani. A másik meg hogy elég nehezen fordul el a kormány. Azt hittem h az ffb az oka de lehúztam nullára és akkor is. olyan mintha a kormány nem ismerte volna fel a játékot. Így nem is merek vele játszani ne h valami galibát okozzak. Esetleg valakinek ötlet?
2017. okt. 3. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A drivert fel kell telepíteni, Logitech oldaláról töltsd le az operációs rendszerednek megfelelőt, és feltelepítés után vezérlőpult -> hardvereknél ott lesz a kormányod, ha jól emlékszem akkor jobb klikk rá és tulajdonságok, és ott tudod szabályozni hogy mennyire legyen nehéz tekerni a kormányt, meg még néhány egyéb dolgot, pl FFBt.
2017. okt. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már feltelepítettem. Más játékoknál Pl Euro Truck Simulator 2-nél tökéletesen működik. Játékon belül tudom állítani az FFB-t. Meg ott csak beállítom h a kormány legyen az irányítás és megy minden. Itt külön gombonként kell állítani?

Egyébként köszönöm a válaszod!

2017. okt. 5. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Külön-külön kell mindent, még a pedálokat is neked kell beállítanod. Van a játék beállításainál egy csúszka "steering wheel return speed" felirattal, azt a csúszkát vedd lejjebb.
2017. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj, hülyeséget írtam. Régen G25el toltam ezt a játékot, azóta a kormány nincs meg de a játék még fent van, és ez az opció a billentyűzetes irányításra vonatkozik, nem a kormányosra. Egyébként ha vezérlőpultba lejjebb vetted, akkor jónak kéne lennie. Eredetibe van meg a játék?
2017. okt. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt a részét már sikerült megoldani. Már csak a váltással akadtak problémák. :D karriert akartam vinni, de ott manuális váltós autót kapok. Viszont ugye nincs H váltóm csak szekvenciális. rámentem az automata kuplungra, de ha beteszem 1-esbe folyamatosan nyomnom kell a billentyűt h maradjon egyesbe. Erre van megoldás? még azzal ki is békülnék hogy úgy kellene váltanom h a billentyűzetet nyomom be. ilyen megoldás van?
2017. okt. 6. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Mire állítottad a váltást? Next gear a felfele, illetve previous gear a lefele váltás, azokra állítsd.
2017. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A next/previous geart beállítottam a szekvenciális váltóra. A kuplungot pedig automatára állítottam. Viszont a sebesség mindig vissza ugrik üresbe. Szekvenciális váltóra lehet álltani valahogy?

Vagy nem lehet karriernél automata autóval menni?

2017. okt. 10. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Van valami olyan opció, hogy "retain the gear while button pressed", az elől vedd ki a pipát.
2017. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Karriernél nem lehet azt hiszem automatával menni, mert pl az első feladatban pont a váltás a fő feladat. De vannak olyan feladatok is ahol automata váltós autóval kell menned.
2017. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Hatalmas zöld pacsi!!!!
2017. okt. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!