Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen ingyenes MMORPG-t...

Milyen ingyenes MMORPG-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Mennyit adnátok neki egy 10-es skálán.

2017. okt. 5. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Metin2, elég nagy a magyar közösség, a játék egyedül és másokkal is élvezhető, van benne néhány negatív dolog, de mindent egybevéve szórakoztató játék. 9/10
2017. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Blade and soul- 7.5/10 (Ezzel az mmorpg-vel játszottam a legtöbbet. összességében elég jó.)


Black desert (privát szerver)- 7.5/10 (Tetszik benne a harcrendszer, grafika és szinte minden más is.)


Guild wars 2- 6-8/10 (Ezzel nem játszottam eleget hogy pontos véleményt adjak.)


Trove- 6.8/10 (Érdekes, de egy kicsit hamar rá lehet unni. Az építős része helyett meg ott a Minecraft.)


Dragon nest- 6.6/10 (Jó, de nem nyílt világú és a grafikája már eléggé elavult.)


Riders of icarus- 6.5/10 (Nekem egy kicsit unalmas volt, de azért rossz sem volt.)


Archeage- 6.3/10 (Nem rossz de csak úgy nagyon jó ha fizetsz.)


Defiance- 5.7/10 (Jó, egyedi de úgy érzem kevés benne a tartalom.)


Secret world legends 5.4/10 (Nekem nem tetszett a harcrendszer de állítólag jó a története. Főleg úgy ajánlott ha egyedül fogod játszani.)


(Az értékeléseim eltérhetnek a valóságtól, de minimum 68.97%-os pontosságúak.)


Még említésre méltó címek amikkel én nem játszottam vagy kevésbé ajánlom: Tera, Revelation online, Kritika online,


Amik a jövőben fognak megjelenni és jónak tűnnek:

Bless online, Soul worker,



(Előfordulhat hogy kihagytam néhány játékot.)

2017. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy nem játszottál a Guild Wars 2-vel, érdekesen kevés pontot adtál rá. Jelenleg a világ 2 legjobban értékelt MMORPG-je a World of Warcraft és a Guild Wars 2, utána jön a Blade and Soul, mint harmadik.
2017. okt. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6-8 pontot adtam rá. A listámba akár első is lehetne 8 ponttal. 9,10 pontot már csak a töléletes MMORPG-nek adnék.
2017. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld! :)
2017. okt. 6. 16:00
 6/6 anonim válasza:

A Bless Online legközelebbi szervere orosz, talán VPN-nel működik. Úgy hallottam csúszik az EU-s kiadás, ha nem szűnt meg teljesen.

Párommal japán VPN-t használtunk, hogy a Soul Worker-t kipróbálhassuk. Ha az ember szereti az animéket, akkor adhat neki egy próbát, mondjuk a karakter customizáció elég véges.

Én a Vindictus-szal játszok majdnem napi szinten, azt tudom ajánlani. Igaz, dungeon rendszere van, nem open world, de ha valakit ez nem zavar... Nekem olyan 9.5/10 a Vindictus.

A BDO ingyenes trialját próbáltam, nekem eddig tetszik, de ingyenes MMO volt a kérdés, a Black Desert pedig pénzért van sajnos.

Én is keresek még MMO-kat, mert elég keveset próbáltam..

2017. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!