Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3 felbontas/grafikai beallit...

Ps3 felbontas/grafikai beallitasok? Sziasztok, tegnap kolcson kaptam havertol a ps3t fifa17el. De valami borzalmas kepet ad a jatek kb 480p, lehetseges jobb felbontast allitani?

Figyelt kérdés
Gondolom tul nagy a tv kepernyoje azert ilyen rossz a kep es emiatt nemtudja jol feldolgozni a grafikat vagy csak egyszeruen bekell allitani valamit? Scar-ra van kotve a ps, esetleg ha hdmivel kotom ossze akkor adhat szebb kepet utalva arra h az jobban feldolgozza a kepminoseget? Vagy kisebb tv kene? :/

2017. okt. 6. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem HDMI-vel kötöd a tv-re ne is várj normális képminőséget.
2017. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A SCART max. 576 soros képfelbontást tud továbbítani. Használj HDMI-t.
2017. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nezegettem is outpot settingset ah iment s ott lattam h hdmivel 1080pt is lehet allitani, nemtudtam, hogy a Scar ennyire gyenge kezdo vagyok ilyen teren, akkor kiprobalom hdmivel is amint tudom. Koszonom a valaszokat ment a +1
2017. okt. 6. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:
HDMI+ az a beállítás, amit találtál. Én amikor megvettem a PS3-mat, SCART-al volt használva, és gyenge volt a képminőség HDMI-vel is. Szóval állítsd be a 720P-t és az 1080-at, utána rendben lesz minden.
2017. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ugy erted, hogy amimor hdmivel csatlakoztatom ossze akkor outpot beallitasoknal allitsam 720, 1080pre nem? 10p es nalam lesz hdmim
2017. okt. 6. 11:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Na kiraly, alapbol 1080pt ismert fel, minimalis pixel elmosodas van de eleg jo kepet ad fifa kozbe. Ty a valaszokat
2017. okt. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!