Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SKYRIM! Tudnátok ajánlani...

SKYRIM! Tudnátok ajánlani klassz módokat a Skyrim (Special Edition) -hoz?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy már kétszer is nekifutottam a játéknak, nagyon tetszett viszont valamiért mindig meguntam és abbahagytam. Ettől függetlenül viszont érdekel a sztorija és végig szeretném vinni. Szóval most arra gondoltam hogy rakok bele pár módot és ezzel hátha élvezetesebbé teszem annyira hogy végig tudjam vinni.


Főként a Special Edition-hoz keresnék módokat mivel az a legújabb hivatalos kiadása a játéknak és ez nekem fontos. Tudom hogy ehhez kevesebb mód van viszont én úgy gondolom hogy a legfontosabbakat implementálták erre a verzióra is (szóljatok rám ha tévedek).


Köszönöm szépen a segítséget előre is!



2017. okt. 7. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért untad meg? Túl unalmas volt, túl nehéz?
2017. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tévedsz.


A modderek már jóval több patch-et is csináltak, mint az eredeti készítők. A grafikai újítás sem olyan nagy durranás, ugyanis a modderek már korábban is meghozták azt a szintet. Sok mod, ami az eredeti (2011-es) Skyrimhoz létrejött, nem használható a Special Edition-höz, mivel szükség lenne hozzá az SKSE-re. Szóval ha nem sajnálod rá az időt, akkor inkább javaslom az alap Skyrim-ot, de ha tényleg csak végig akarod vinni a sztorit, és azért kellenek modok, mert amúgy nem érdekel túlságosan, akkor neked tényleg elég az SE.


De hogy ne csak kioktatást láss a kommentemben, itt van néhány mod, amit én a sima Skyrim-ban használok, és nagyon szeretek :)

Egy egészen otthonos kis házikó a folyóparton:

[link]


Ez a mod visz egy kis túlélős hangulatot a játékba. Enned, innod, pihenned kell, ihatsz a folyóból, de akkor akár betegséget is elkaphatsz, ami legyengít, stb...

[link]


Ezzel a moddal minden fogadó előtt megjelenik egy hirdetőtábla, ahol radiant quest-eket tudsz felvenni. Nem tudom, hogy a SE-nél hogy működik, de a sima Skyrim-ban be lehet állítani, hogy mennyi pénzt adjon a teljesítésként. Így ha kevés pénzed van, ezzel akár milliomos is lehetsz.

[link]


Most ennyi jutott eszembe, remélem segítettem. :)

2017. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link] Ő itt Sofia az egyik legjobb follower.


[link] Egy rakás új páncél


[link]

[link]

Szép hajak és szép nők =)


[link] Ez annyit csinál,hogy amikor bemész egy városba akkor csak simán kinyílik a kapu és bemény, tehát nincs töltőképernyő.

2017. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!