Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire elég manapság egy GTX...

Mire elég manapság egy GTX 770 + i5 2500k 3.3Ghz + 8GB RAM? Több lent.

Figyelt kérdés
Néztem teszt videókat és meglepődtem, hogy az új Star Wars Battlefront 2 (beta) 1080p High-Ultra beállításokon ment az illetőnek 45-50 FPS között. Ugyan így Battlefield 1 1080p Ultra 50-60 FPS. Igazából az új játékokat néztem és elég durva, hogy egy ilyen(úgymond) régi gép elviszi 1080p High-Ultra beállításokon a mai játékokat. Érdemes lenne egy ilyet össze raknom? Igazából GTX 970 + i5 6600k-t akarok majd venni de most nincs úgy pénzem ez a fenti konfig jönne ki a keretből.

2017. okt. 9. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A Frostbite az egyik legjobban optimalizált engine a világon, mindkét említett játék alatt ez dolgozik. De a Frostbite Electronic Arts exkluzív, úgyhogy nem mindenhol fogod ezeket a jó eredményeket látni.

Mire meglesz a pénzed rá, a GTX 970 már nagyon elavult lesz, addigra már legalább GTX 1060-ban érdemes gondolkodni.

2017. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ment a zölt kéz. Ez igaz, hogy mind a kettő Frostbite motorral fut tényleg jól van optimalizálva de a többi mai játék 1080p Medium beállításokon el fog futni nem? Nem vágyom én Ultra beállításokra eddig se játszottam Ultrán.
2017. okt. 10. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
A feleségem laptopjában egy GTX 770M van, ami egy butított változata az asztali 770-nek, de a ma megjelent Middle-Earth: Shadow of War is 40 FPS-el megy rajta High beállításokkal.
2017. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!