Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom csatlakoztatni az...

Endrebácsi2002 kérdése:

Nem tudom csatlakoztatni az xbox 360 kontrolleremet a pc-hez. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a vezetéknélküli kontrolleremhez egy kábelt hogy tudjak vele pc-n játszani(final fantasy XIII, dying light, mortal kombat, AC) Direkt megkérdeztem az eladót hogy ez münködni fog-e és azt válaszolta hogy igen.


ÉS TERMÉSZETESEN NEM MÜNKÖDIK



2017. okt. 10. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
csak PC-hez kiadott xbox 360 kontroller működik, ha a régi 360-hoz adott kontroller van, azt nem fogja felismerni.
2017. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1: Marhaság, mindegyik XBOX 360 kontroller jó PC-hez, csak nem mindegy, hogy mivel van csatlakoztatva.


A vezeték nélkülihez kell egy wireless adapter, ami így néz ki:

[link]


Neked ilyen van, kérdező?

2017. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vezeték nélküli 360 kontroller kábelen sajnos nem kommunikál csak áramellátást biztosít számára meg tölteni tudja az elemeit. Kell hozzá egy wireless reciever. Az Xbox One kontroller tudtommal már megy kábelen keresztül is.
2017. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor a kábel a sz@r


ja meg kb 1 hónapja vettem egy kontrollert pc-re és az sem münködött (nemkellet hozzá semmiféle driver)

és azsem münködött.

2017. okt. 11. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
A nyelvtankönyv egyik oldalán van a használati útmutató, ha azt elolvasod akkor a kontroller is MŰKÖDNI fog.
2017. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elnézést a nyelvtani hibámért.


Már 6 éve élek az Eggyesült Királyságban és emiatt itt ott a helyesírásom szegényes.

2017. okt. 12. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!