Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet tenni ha playstation...

Mit lehet tenni ha playstation 2 játék mentésnél ha a "corrupted data" feliratot írja ki?

Figyelt kérdés

Eredeti Resident Evil 4 játékot kezdtem el és már az első mentésnél, mikor újra bekapcsoltam a játékot, és szerettem volna a mentéstől folytatni, azt írta ki, hogy "corrupted data", és nem tölti be, hanem újra kezdi, másodjára is ezt csináltam, a kék kocka ikont kitöröltem, de ugyanúgy ezt írja ki, és nem tölt be a mentéshez, hanem újra kell kezdeni.

Ráadásul, úgy látom, hogy az összes mentésemet ki is törölte, bár ha belépek a memóriakártyára, nem is enged kilépi onnan, nincs alul a piros kör a "back" felirattal.

2005 óta van meg a ps 2, slim verzió és chip-pelt, de soha, egyszer sem csinálta ezt az elmúlt 12 év alatt, pedig van vagy harminc játékom.

Segítsetek!



2017. okt. 10. 23:44
 1/1 anonim válasza:
Hát ezt akkor szokta kiírni, ha mentés előtt cheatet használtál...
2018. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!