Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is Strange nem értem?

Life is Strange nem értem?

Figyelt kérdés
Szisztok, nem ertem a life is strange 2 osszekapcsolodasat az 1-el. En ugy tudom, Max es Chloe az elso reszben a noi mosdoban ismerkednek meg (nem jatszottam ki semelyiket csak gameplayt nezek, szoval javitsatok ki ha tevedek mert nem teljesen tudom az eredeti sztorit se) szoval Chloe es Max az elso reszben a wcben ismerkednek meg, de a masodik reszben, Chloe mikor meg nincs tetovalasa sem kek haja szoval itt meg nem ismerhetik egymast Max-el, meg is emlegeti Max-et. Azt hogy? Max visszatekerte az idot akkorra mikor meg volt Rachel, csak igy az o baratsaga Chloeval nem jott letre, de meg is emlekszik ra Chloe, vagy hogy van ez? Valakinek lenne turelme reszletesen leirni nekem az 1. es 2. resz osszeepuleset, lenyeget stb? Olyan ertetlenul allok ez elott...

#PC #játék #Gameplay #Life Is Strange 2 #life is strange gameplay
2017. okt. 13. 17:50
 1/3 anonim válasza:

Max és Chloe legjobb baratok gyerekkoruk ota

Irj rám szívesen segitek:)

2017. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ők gyerekkori barátok voltak, de aztán Max messzire költözött és megszakadt a kapcsolata Chloeval. A játékban visszaköltözik az iskola miatt és akkor újra találkoznak.
2017. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Life is Strange 2.része az 1.rész előtt játszódik, szóval ott még Chloe fiatalabb ezért nincs kék haja, Max pedig elköltözött.

És az 1.részben jön vissza a városba. Ahogy előttem is Írták Max és Chloe gyerekkori barátok, Rachel pedig akkor lett Chloe barátja amikor Max elköltözött. Az első részben pedig Chloe és Max Rachelt próbálja megkeresni mert eltűnt.

Szóval időrendben: 1. Második rész

2. Első rész

Remélem érthetően leírtam :D

2017. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!