Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honfoglalóban miért van az...

Honfoglalóban miért van az amikor a másik két játékos szinte összefog ellenem és mindketten csak engem támadnak folyamatosan?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki szereti a leggyengébbet támadni.
2017. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiejtik a leggyengébbet, így bárki szerezze meg a területedet, csak egy ellenfélre kell koncentrálnia.

Amúgy nem értem, ha ez neked baj. Logikus, és sokszor működő stratégia.

Én is többsözr csináltam és velem is csinálták már.

2017. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sadykowich ***** válasza:
53%
Mert látják, hogy van egy gyenge és szeretnének minél jobban megerősödni a rovásodra.
2017. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez nem a személyed ellen szól, ne sértődj meg rajta :)

Egyszerű stratégia, azt támadja mindenki, akit úgy tűnik, hogy a legkönnyebb legyőzni.

Tanulj sokat, és nehéz lesz legyőzni téged :)

2017. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont úgy esik kézre, és nem kifejezetten összefognak ellened.

Lehet amúgy, hogy én nem is tudtam egyszer pl, hogyha legyakom az egyik játékosnak a tornyait , akkor kiesik. Illetve, most jobban belegondolva valószínűleg tudtam; nem tudom, már nagyon rég játszottam honfoglalót. Nem is tudom, hogy volt ez pontosan, mert egymás után támadtam a 3 tornyát, de lehetséges, hogy csak egyszer kattintottam rá, utána még párszor bocsánatot kértem tőle, mert nem akartam rászállni. Ledöntöttem mind3 tornyát neki a főhadiszállásán, és így akkor kiesett.

2017. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs nagyobb élmény, mint amikor ezt csinálják ellenem ketten, majd vagy abbahagyják, mert nem sikerül levárazni és “visszavonulnak”, vagy a legjobb, amikor szépen egymás után pipálom ki őket. Alapvetően azt tartom korrektnek, hogy mindig a legtöbb ponttal rendelkező játékost támadjuk....
2017. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sok tényező közrejátszik. Pl ha előnytelen a várad fekvése, és pont a két ellenfeled területei érintik, tehát tudnak közvetlenül támadni.

Vagy amit írtak, ha mondjuk több kérdést elhibázik az ember, akkor is őt támadják.

Legtöbbször a legtöbb ponttal rendelkezőt támadják.

Esetleg előnytelen a neved. Viccesnek tűnik elsőre, de ez tényleg komoly. Saját tapasztalatom, hogy amikor elkezdtem a honfoglalót, olyan nevet választottam ami elsőre poénos, de amikor már 40-szint körül jársz, és mindig téged támadnak, az már kicsit fárasztó, sok esetben visszavertem a támadást, de sajnos lefárasztott. Kénytelen voltam egy normál átlag névvel újrakezdeni... Tehát csak tipp, hogy azért egy határig vicces, de aztán ha azt hiszik hogy te csak egy vicces gyerek vagy, és te komolyan játszanál, na ott már bajok lehetnek.

2017. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18:13-as vagyok, és még annyit tennék hozzá, hogy átlag játékos vagyok, tehát legtöbbször nyertem vagy 2. Vagyok, tehát nekem a név volt a probléma, nem az, hogy milyen jó vagyok a játékban.
2017. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha a két ellenfél klántárs, akkor csak téged támadnak.

Egyébként az, hogy mit támadnak az stratégia kérdése, van aki a gyengére megy, van aki várra stb.

2017. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!