Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steames játék visszaadása?

Steames játék visszaadása?

Figyelt kérdés
Na szóval augusztusban vettem egy steam kulcsot egy webshopban, és nem tettszik a game, nem játszok vele, és érdekelne hogy ezt visszatudom váltani, más játékra,vagy a pénzem vissza kerül esetleg?

2017. okt. 15. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a webshopban nem veszik vissza

Steam is tudtommal csak akkor adja vissza a pénzt 2 óra játékidő előtt ha a Steamen vásároltad, aktivált kulcsnál szerintem nem él ilyen lehetőség

2017. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első tökéletesen leírt mindent. Nem váltható vissza.
2017. okt. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásként steamen a vásárlást követő 2 héten belül kérheted csak vissza a pénzt.
2017. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly visszafizettek egyet úgy, hogy már több mint 1 hónapja megvolt. Igaz kb 1 órát toltam csak vele.


Külön kellett írnom egy emailt amibe elmagyaráztam, hogy gép problémám volt (ami igaz is volt) stb ami miatt nem tudtam játszani és ennyi. Jóval több időbe telt mint egy sima refund, de nem volt vele gond.

2017. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
#4 de nem termékkulcsal lett aktiválva.
2017. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

#5 jó hat ez support fuggo is

Emlekszem mikor az originen ingyen adtak a sims 2 ultimate edition egy hétig még hónapokkal később is belehetett szerezni, csak szerencse kellett hozzá hogy olyan supportot fogj ki aki elhitte ha azt mondtad neki hogy te beraktad anno a konyvtaradba mikor elt a lehetoseg megsem jelenik meg az origineden

2017. okt. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!