Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A YU-GI-OH jatekban nem...

A YU-GI-OH jatekban nem maradnak meg a mentesek minden kikapcsolas utan eltunnek a kartyak es kezdhetem elorol. Valaki segitene nekem abban hogy hogyan javithatnam ki ezt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 20:25
 1/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
Melyikben? Van néhány...
2017. okt. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tudod melyikre gondok. 3 játékból áll. Van egy yugi, egy joey, és egy kaiba játék is.

A problémára sajnos nem tudok megoldást. Én a yugi-ssal játszottam, ott is megvolt ez a probléma.

2017. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a 3 reszes van most jelenleg de a tobinel is ugyan ez volt amiket edig felragtam. regebben is volt ilyen problemam de nem tudom hogyan oldottam meg de sikerult most meg man nem emlekszek ra
2017. okt. 19. 14:39
 4/5 A kérdező kommentje:
sikerult rajodtem :))
2017. okt. 19. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, megosztod velünk a megoldást, ha nekünk is ilyen problémánk lenne? Egyébként én úgy oldottam meg, hogy addig telepítettem újra, amíg jó nem lett.
2017. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!