Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mini NES-nek (Nintendo)...

A Mini NES-nek (Nintendo) csak szerintem van a régi, eredeti kiadáshoz képest késleltetett irányítása?

Figyelt kérdés
Remélem, rajtam kívül van még olyan ember, akinek van eredeti nintendo-ja, és tavalyi utángyártott mini nes-e is. Én a Supermario 3-at egyszerűen orrvérzésig toltam gyerekkoromban, komolyan, vagy 100X vittem végig, és vagy 1000X próbálkoztam vele, úgyhogy minden kis mozzanat, minden kis apró részlete élesen benne él az agyamban, az érzékeimben, és így AZONNAL feltűnt, hogy az irányítás megváltozott az új Mini NES-nél. Az eredeti Nintendo azonnal reagált a gombnyomásra, itt meg azt vettem észre, vagy 1-2 tizedes csúszás, főleg, ha kontroller hosszabbítót is használok. Ez nem tűnik soknak, de higgyétek el, a precíziós mozgáshoz elengedhetetlenül szükséges, hogy azonnal reagáljon az irányító, főleg, hogy ezt szoktam meg. Ezt más nem vette észre? Vagy csak én kaptam ilyen kontrollert?

2017. okt. 19. 21:40
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Bár nekem nincs meg, de az új termék emulációval dolgozik. Bár elméletben ez precízebb az eddigi emulátoroknál, simán beleférhet az általad tapasztalt probléma.
2017. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy TV input lag.
2017. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire kötöd rá?
2017. okt. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg a TV laggol, mert rákötöttem a monitoromra, és ott jelentősen jobb a helyzet
2017. okt. 21. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!