Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Imvuval kapcsolatban. Ugyebár...

Cross Kazumi kérdése:

Imvuval kapcsolatban. Ugyebár van benne a peer. Avval kapcsolatban lenne kérdésem. Tudná valaki?

Figyelt kérdés

1.Peerezéshez az úgymond követelményekkel tisztában vagyok. Viszont azt nem tudom, és akiket megkérdeztem ők sem, és neten se találtam semmit, hooogy.. Mi bővebben a peer visszaélés? Vagyishogy mit takar?


2.Tudom, hogy nem jó a peer már, remélem újra működik :D És erről valami információt esetleg valaki?


Előre is nagyon szépen köszönöm! ^^



2017. okt. 22. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Peer visszaélés? Erről nem hallottam ilyen formában, de van tippem. Vannak bővítmények a peerre, amik segítségével automatikusan peerelhetsz, neked semmit sem kell csinálnod, aludhatsz vagy ehetsz eközben. Ez jól hangzik meg minden, de ezek az autopeer programok MINDEN szembejövő dolgot megbuktatnak állatok elleni erőszakra hivatkozva. Emiatt nagyon nehéz publikálni azt, amit csináltál, pedig ennek pont ez lenne a lényege. Te, mint felhasználó, az első peerezésed alkalmával beleegyeztél abba, hogy mindent alaposan megnézel, letesztelsz és igazságosan értékelsz; az autopeer használatával ezt megszeged. Azt hiszem, ez lehet a peer visszaélés, ha tippelnem kéne.

Mindenesetre az ÁSZF / TOS megszegése miatt egy szó nélkül bannolhatnak.


Amikor utoljára imvun voltam tudtam peerezni. De ha leszedik az az autopeerezők hibája lesz, úgyhogy ha van ilyen ismerősöd (aki autopeerezik), kérd meg arra, hogy ne rúgjon gólt a saját kapujába, hagyja abba.

2017. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!