Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért rúgott ki?

Miért rúgott ki?

Figyelt kérdés

A Payday 2-ben csatl. a lobbyhoz erre kirúg azzal az üzenettel hogy "You have neen banned by the host and kicked from the game" pedig nem csalok nincs semmilyen modom semmi akkor mi a f*****rt rúg ki?

Eddig simán ha kirúgtak csak ezt írta "You kicked from the game"most mi változott nem csináltam a játék fájlaival semmit.



2017. okt. 27. 14:59
 1/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
Gondolom kicsi szintű voltál és nem tetszett a hostnak.... Nem nagy ügy, semmi köze hackeléshez.
2017. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néhány nappal ezelőtt csak a "Kirúgtak a játékból". A mostani frissítések miatt, most már bannolni is lehet. Ez volna a "You have been..."


Ha már lesz néhány órád a játékban, akkor látni fogod, hogy mik azok az indokok, ami miatt valaki ki lesz dobva.

2017. okt. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszadó: Én II-85-ös szintű voltam ő meg csak I-65 annyit láttam mielőtt kirúgott.


2. válaszadó: 194 órám van a játékban tudom a profikhoz képest kevés de mint az előző mondatomba láthatod nagyobb szintű voltam.

2017. okt. 31. 12:24
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Meg is nyugodtam.

(hogy nem vagyok cheater mert nem is vagyok)

2017. okt. 31. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!