Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Túl komolyan veszem a Multipla...

Túl komolyan veszem a Multiplayert, már idegállapotba kerülök miatta. Valami segítség?

Figyelt kérdés
Tudom, magában a nevében van hogy "játék", de valahogy én egy játékot játékosok ellen olyan komolyan veszek hogy izzad a kezem, meg egy halálnál széttudnám verni az asztalt. Szóval ilyen, elég komolyan felbasz. Főleg hogy meccsek alatt állandóan Noob-oznak, Gay-eznek, Bitch-eznek meg minden sértő, és én ezt is komolyan veszem, pedig már nem vagyok kiskorú. Valami mód erre hogy szó szerint leszarjam?
2017. okt. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

chat off

voice chat off

2017. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold a multit vagy irass fel nyugtatot.
2017. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Na ez az egyik ok amiért CSAK Single-ben játszóm.

A multi tele van hülyékkel meg tollokal.


Mit gonosz egy olyan helyen ahol a tettinek semmilyen következménye nem lesz mivel személytelen az egész.

Majd nem lesz olyan aki Gay meg Bitch meg MTHRFUCR szövegellek idegel ?


Ezek az embereknek ez csak szórakozás ezt élvezik. Ha nem bírod akkor.

1. Privát szervert bérelsz ahol csak spanokkal nyomatod aki nem MTHRFUCR-eznek. Ilyenből van BF, CS, COD....

2 Hagyod a fenébe a multit és kész.

2017. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha állandóan nooboznak, meg gay eznek, akkor talán el kellene gondolkodnod, hogy ez nem a te játékod... engem pl overwatchban meg cs-ben éjenezni szoktak, örülnek ha előkerülök, és még oda se ültem a géphez, de már jönnek az üzik, hogy csapassuk... ha meg leülög starcraftozni, akkpr nooboznak meg gayeznek...

Egyébként ha már igedileg kivagy, start leállátás, felállsz a géptől fogsz egy könyvet, meg egy pohár bort és jó szórakozást...

2017. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat. Az a helyzet hogy a játék amivel játszom For Honor. Nincs privát szerver, és így is nehéz meccset találni az én régiómban. Egyébként mióta botok ellen játszom (úgy is kapok XP-t), azóta sokkal nyugodtabb vagyok és nem vagyok annyira agresszív sem. :)
2017. nov. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!