Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvennem a Fallout...

Érdemes megvennem a Fallout 4-et ha a 3-adik rész nem tetszett? Lent kifejtem miért.

Figyelt kérdés

A 3-adik részt PC-n játszottam,2x is nekifogtam,de félbehagytam..nem a történet miatt,hanem maga az optimalizálatlanság(gondolom így nevezik :D ) miatt.Olyan robotosan mozog a karakter,meg ütni is elég szarul lehet benne,meg amúgy mindent.

A 4-edik részt PS4-en játszanám,és az érdekelne,hogy ezeket a hibákat kijavították-e az új részben?



2017. okt. 30. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
ps4-en nem tudom hogy milyen de Pc-n élveztem! Azt mondják a "szakértők" hogy egy felpimpelt 3.résznek a motorját kaptuk meg itt is hogy ez igaz-e vagy sem nem tudom! Nekem annyira nem tűntek fel ezek a hibák vagy csak nem figyeltem!
2017. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a gyors választ. ;)
2017. okt. 30. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Sőt, a Morrowindnek a felpimpelt motorját kapta meg. Maga a Fallout 4 már tömény akciójáték, szóval ha a 3. nem tetszett, akkor ez már lehet, hogy jó lesz, bár akciójátékokból van a piacon jobb is, ha meg az érdekel, milyen az igazi Fallout, akkor rosszabb epizódot nem is választhatnál.
2017. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval a Fallout 4 a legrosszab mindközül?
2017. okt. 30. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem annyira nem vészes! Kezdve onnan hogy nagyon erősen indít a játék! Meg nekem kifejezetten tetszett az építkezős rész! Habár azt sajnáltam vagyis inkább hiányoltam hogy nem tanított meg hogy mit miért kell letenni vagy ép megépíteni!
2017. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Oké, nézzük. Nincs hírnév, nincs karma, nincsenek skillek, nincsenek traitek, nincs karakterkreáció, cserébe beraktak egy szobrászprogramot a helyére, amivel kitalálhatod, hogy nézzen ki a két előre kitalált karakter, amit megszemélyesítesz. A párbeszéd rendszer pedig a föld alá lett butítva. Négy válaszlehetőséged van, ha kell, ha nem, amik általában kimerülnek az igen, szarkasztikus igen, visszakérdezés és a majd később igen lehetőségekben. A beszélgetésekre ráadásul csak a karizmának van hatása, ezzel szemben a korábbi részekben extra opciókat adott az intelligencia, karma, vonatkozó skill egy szint fölött, vonatkozó perkek. Volt alkalom, amikor akár 10-12 válaszopció közül válogathattál, és egy szerepjátékban szerepet játszhattál ezáltal.
2017. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
71%
Jobb benne lőni, mint a többi részben. Ez a legpozitívabb dolog, amit el tudok róla mondani. Persze nem olyan jó benne az akció, mint egy akciójátékban, csak kevésbé rossz, mint volt. Ha zavartak azok a csúnya rpg elemek, mint karakterfejlesztés és döntéshozatal, akkor már amiatt sem kell aggódni.
2017. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
New Vegas nyomába nem ér, de amúgy szerintem azért rossznak nem lehet envezni, kicsit tényleg kazítottak rajta, de ez szerintem azért volt, hogy több ember élvezze, igaz így kicsit azokkal szűrtak ki akik a régi Fallout-ok hívei voltak.
2017. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen mindenkinek a választ.
2017. nov. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!