Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » IOSon miert nem tudok Alicia...

IOSon miert nem tudok Alicia Onlineozni?

Figyelt kérdés

Hali

Letoltottem az Alicia Onlinet MACre, es azt irja, hogy nem lehet megnyitni, IOSon nem tamogatott. Akkor IOSon soha nem is fogok tudni aliciazni? Valaki tapasztalat?



2017. okt. 30. 13:47
 1/2 RarityLuv válasza:

Nem tapasztalat, szóval nem száz százalék de én ezt eddig így értelmeztem (hasonló már velem is történt). Vannak alkalmazások, programok, játékok, amik bizonyos operációs rendszereken nem működnek. Az Alicia Windows-on fut, de úgy látszik IOSon nem. Van olyan, ami IOSon fut és pl Windowson nem. Nem is fog rajta futni, hacsak nem az alkalmazás gyártója vagy az operációs rendszer üzemeltetője valamilyen módon ezen nem változtat. Néhány alkalmazás esetében (például Musical.ly) (ez mondjuk telefon) Androidon és IOSon is fut, de mások a lehetőségek. IOSon sokkal több beállítás van.

Eltértem a témától.

Szóval nem, amíg ezen nem változtatnak a gyártók nem fogsz tudni.

2017. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem ez a játék csak Windowsra készült.

iOS-re és Anroidora pedig soha nem is volt, így azon nehezen fogsz játszani...

Az exe fájlokat nem támogassa a mac, ezért nem tudtad megnyitni.

Töltsd le a Parallels Desktop-ot, ennek a segítségével tudsz futtatni windows alkalmazásokat is macen.

2017. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!