Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Ball Xenoverse 2 ben...

Minato6 kérdése:

Dragon Ball Xenoverse 2 ben hogyan lehet elérni a kék, piros csillagharcos isten szintet? Illetve az ultra ösztönt?

Figyelt kérdés
Utobit nem biztos elehet egyenttalán de ha a goold friza átalakulást el elehet érni akkor biztos hogy a kék és piros isten átalakulást is el lehet valahogy.
2017. nov. 1. 11:54
 1/5 anonim válasza:
Még nincs benne a játékba hogy a saját karaktered el tuja érni ezeket a szinteket kovéve moddal. Amugy akarsz 1v1? :D
2017. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kivéve*
2017. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. a modokal 2 gondom van.

1. nem tudom hogyan kell telepiteni anyi féle sz....ot fel kell teni...

2. ahogy elnéztem ezek mind csak látvány dolgok de egyiksem az aminek kéne lennie.


Viszont ez érdekes dolog hogy friza gold formája benne van de a kék vagy piros esetleg ultra ösztön vagy ssj4 meg nincs. számomra ít vége tis ér akkor ez a dolog.nem rosz de , akkor friza gold szintje sem kéne bele h még az ssj4 sincs benne

2017. nov. 4. 08:09
 4/5 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel. Ha lesz 3. rész remélem a saját karakterrel is ellehet változni Ultra Instinctig egyesével. Az lenne a legeslejobb. És jó lenne, ha átváltozásnál a haj is változna. Illetve, jó lenne, ha Goku haja alapból benne lenne a legelejétől, és az is változna. Stb. Lesz 3. rész egyébként?
2018. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Sőt nekem az is tetszene, ha gyerek karaktert is lehetne csinálni.
2018. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!