Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2-ben...

Euro Truck Simulator 2-ben lehet ilyen modot csinálni?

Figyelt kérdés
Nos a lényeg annyi lenne, hogy szeretnék mindig ugyanazzal a póttal menni. Jelen esetben saját textes Alba Zöchlingessel. Hiába csináltam sima skineket ETS 2 Studioval vagy simán WinRAR-ral egyikkel se jelentek meg a skinjeim. Sem fuvaroknál sem pótkocsi választásnál. Szóval lehet e pl azt csinálni, hogy minden cégnél minden pót fajtánál (kivétel tej, gázolaj, stb..) megjelenjen az A.Z.-s pótom?

2017. nov. 1. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, sajnos nem tudok neked válaszolni de kérdezni szeretnék valamit.

Te hogyan teszel be modokat? Ugyanis én letöltöttem három modot, betettem a mappába és a játékban is elfogadom, szóval zölden mutatja de nem történik soha semmi. Próbáltam azt is, hogy új játékot kezdtem de abban sem működik. Szerinted?

2017. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen modokról van szó?
2017. nov. 1. 14:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Térkép, pót, sound mod, stb... ?
2017. nov. 1. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarország térkép, évszakok és ha jól tudom akkor reális forgalom, vagy valami ilyesmi. És mindegyikre azt írja, hogy aktív :/
2017. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem minden mód jó, és nem minden mód kompatibilis...
2017. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valaki tudna linkelni jó modokat 1.14 verziohoz?
2017. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!