Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XboxOne vagy PS4?

XboxOne vagy PS4?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szemezek a konzolos játékokkal, de nem tudom eldönteni, melyik lenne a jobb, ezért szeretnék előnyöket és hátrányokat is hallani olyanoktól, akik használják is (nem a barátom barátja mondta, meg nem xy videóstól hallottam). Bármit írhattok, de olyanokra gondolok, mint:

ár, melyik kontroller "kényelmesebb"(alak,vezetéknélküliség), exkluzív játék címek, grafika, mozgásérzékelő játékok (elsősorban táncjátékok érdekelnek) felhasználóbarát felület, régebbi platformokra kijött játékok játszhatósága, játékok ára, maga a platform bug mentes működése, szerviz segítőkészsége, élettartalom


És bármi, ami eszetekbe jut, de tényleg csak saját tapasztalatot!



2017. nov. 1. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom, szóval első kézből származó tapasztalat alapján azt ajánlom, legyen mindkettő. Úgy nem maradsz ki semmiből. Viszont most már megvárnám az Xbox One X, PS4-ből meg legyen Pro. A One X, ha minden igaz, jövőhéttől lesz megvásárolható.
2017. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő másban jobb.
2017. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÁR kb ugyanaz. Kontrolerre a BOX kényelmesebb.

Boxra már tulajdonképpen nincs exclusive a GOW 4, a Quantum Break, a Halo Wars 2, Forza H 3 és Motorsport 7... Mind van PC-re.


PS4-re az Uncharted 4 , UC LL, Hoizon Zero Down, Gran Turismo Sport,....


A multi meg mind a 2-n fizetős.

A Horizon játékok nagyon hosszúak single-ben. Ha ez számít. KB 2 hét csak a story mod.

2017. nov. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én xbox-os vagyok. Ott a GoW,Halo,Forza plusz a visszafelé kompatibilitás. PS4 pro-t nem nagyon ajánlom ,mert arról azt hallottam ,hogy ugye jobb a grafika de sok játéknál leesik az fps míg a simánál nem.

Döntsd el te. Az Exkluzív játékokon múlik: Uncharted, Horizon ,The Last of Us vagy pedig Forza ,Gears of War ,Halo. És valaki mondta, hogy pc-re is megjelentek a játékok. Azzal az a baj, hogy mivel élből Xbox-ra vannak optimizalva az exkluzív játék ezért gépen lehetnek az optimizálással gondok. De ha egy erőgép van a tarsojodba akkor nem fordulnak (olyan gyakran) elő ezek a gondok.

2017. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindkettőre nem lenne igényem. És valószínűleg nem az újakból fogok venni, mert annyit sajnos nem tudok rászánni, hanem mikor már kijöttek az újak akkor vennék One-t vagy PS-4et.

A PS4 exclusivok jobban érdekelnek, de ott is főleg a Detroit.

PC-s is vagyok, az épp fejlesztés alatt van, szóval remélhetőleg lesz "erőgép". Ezért is nem tartom szükségesnek mind2 konzolt.

Most PS4 felé hajazok, de személyesen még csak XboxOnet próbáltam.

2017. nov. 2. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!