Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends (LOL)...

Leauge of Legends (LOL) Probléma hogy tudnám ezt beállítani?

Figyelt kérdés

Régebben gépről játszottam és ott hogyha megnyomtam a Qt akkor nem egyből sütötte el a képsességet hanem még kirakta a "hatáskörödet" beszéljünk most egy Lux Qról és utánna te irányítottad merre menjen de már egy ideje laptopról játszom és ott oda lövi ahol az egér mutató van, már megszoktam de az ultival még mindig problémám van. Azt vettem észre hogyha nem a betűt nyomom hanem az egérmutatóval rákattintok a képsességre akkor kiadja azt a segito kek korvonalat meg a kepesseg iranyat de ugy meg jatszani nem lehet. Vagy gépnél pingelésnél is ha pl segítséget akartam kérni akkor csak hosszan nyomtam az egergombot es utanna rakattintottam vagy mi mar nem emlekszem, most pedig le kell nyomnom melle laptopon a ctrlt-t és ugy kell kivalasztanom segitseget akarok kerni, uton vagyok..stb

Valaszokat elore is koszonom :)



2017. nov. 2. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
smart cast-nak hívják és a játékon belüli beállításoknál állíthatod át.
2017. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Thanks dude:)
2017. nov. 3. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!