Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom kipróbálni a...

Miért nem tudom kipróbálni a NFS PayBacket ha előfizettem?

Figyelt kérdés

Nem értem. Regisztráltam az EA Access-emet és átutaltam a pénzt de nem az Originen keresztül hanem az EA hivatalos oldalán. Íme : [link]


És nem találom a játékot. Pedig azt írja hogy az Origin az EA hálózat része. Akkor most nekem van EA fiókom de nem tudom kipróbálni a játékot ?


2017. nov. 3. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A linken nem ad be semmit.


Originen lépj be a fiókodba majd oldalt ORIGIN ACCESS - PLAY FIRST TRIAL fül. Ott sem tudod elkezdeni letölteni?

2017. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. Keri a 3,99 eurot pedig befizettem csak nem az originen hanem az EA oldalan.
2017. nov. 3. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem EA Access-re fizettél elő? Mert az az Xbox-ra vonatkozik. PC-n Origin Access van.


[link]


Itt jelzi is az EA Access mellett az Xbox logót, illetve az Origin Access mellett zárójelbe a PC-t.


Ha tényleg az EA-re fizettél elő és PC-n szeretnél játszani próbálj meg írni a supportnak hátha. Vagy esetleg a www.answers.ea.com oldalon tegyél fel egy kérdést.

2017. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg,igazad van ! Véletlenül az EA-re fizettem be..... na de se baj ma este befizetem az Originre is. Pesig figyelmesen elolvastam még is sikerul elszurni....
2017. nov. 3. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, ha nem használod az EA Access-t akkor mondd le az előfizetést, nehogy folyamatosan vonja le a pénzt.
2017. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!