Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Kaszt+Faj?

World of Warcraft Kaszt+Faj?

Figyelt kérdés
Szeretnék kezdeni egy Nelf Rogue-t ez így jó párosítás lenne és még szeretnék kérni egy pár tanácsot és tippet a Rogue-hoz mert ez lesz a main-em Silvermoonon.

2017. nov. 4. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Se PVP-ben se PVE-ben nincs elöl a rugó.
2017. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig azt hallottam, hogy a rugók erősek vagy talán inkább kezdjek egy Huntit?
2017. nov. 4. 16:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azért nem szeretnék kezdeni Huntit mert nem áll közel hozzám már voltam hunti de nem tetszett míg a Rogue tetszett de közel sem voltam vele olyan jó szóval ez nagy dilemma ezért kérem ki a véleményéket amíg azok normálisak.
2017. nov. 4. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Method 5 rugóval ölte mythic Kiljaedent world firstre.

De az összes top guild 4-5 rugóval dolgozik.

Ennyire nincsenek elől :D


A magyar first guildbe is 3 rugó van a 20ból. Nem véletlen.

2017. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, akkor tudsz ajánlani valami más kasztot(DPS-t pls. mert most azt akarok) én személyszerint a Warriort gondoltam még a spellesek annyira nem jönnek be szóval a DK a Hunti meg a Warrior között tudok választani melyiket tudnád ajánlani egy kezdő DPSnek?
2017. nov. 4. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze csak azt felejtetted el, hogy a methodos rugók az elmúlt 5 évben napi 3-10 órát játszottak rugóval. Alapból nem egyszerű kaszt és ha nem tudod használni akkor szinte haszontalan.
2017. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Fury Warrior mellett rakom le a voksom fórumokon azt írták egyszerű és könnyű.
2017. nov. 4. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó a rogue, amugy nem kell félni ahogy attól amit az előttem szólók írtak.

Manapság nincs nehéz kaszt sem spec. Igen ennyire lelett butítva a játék, amivel gondok adódhatnak az a gear és a stat optimizáció mert a droppok randomok

2017. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden jó ha tudod használni...erről szól többek közt a játék.
2017. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!