Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen az új Cod,...

Szerintetek milyen az új Cod, megéri 20000ft-ért megvenni? (Xbox one-om van csak)

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Döntsd el magad.

2017. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Az utolsó CoD, ami megérte a AAA árat 10 éve jelent meg.
2017. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Jobb kritikákat kap a játék mint az elmúlt években a Codok, de ezt szerintem neked kell eldöntened, hogy megéri-e a 20k-t, mert magamból kiindulva én sohase adnék 20k-t egy játékért.
2017. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Persze, sőt, vedd meg hozzá a season passt is még ennyiért, merthát mekkora kedvezmény az már, hogy egyben megkapod mind a 4 DLC-t, így kapsz vagy 3e ft kedvezményt. Aztán vegyél lootboxokat is, MoneyVision már kidolgozta a rendszert, hogy szexibb skinekkel gyengébb játékosok ellen rak be, tehát megéri.


Na jó, viccen kívül nem.

2017. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 0-24 tolod a multit akkor talán meg.

De ha csak a “story” érdekel akkor nem.

Én a bf4/bf hardline-t 1500 ért vettem meg darabját, a bf1 et meg 3ezerért,mivel nem multizok.

Ugyan így fogom megvenni ezt a codot is, meg a starwars-t.

Szóval ha neked is csak ez a része érdekes akkor ne vedd most meg.

2017. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább várok vele amíg le nem megy az ára, köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!