Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tűnik el minden npc és...

Miért tűnik el minden npc és mob a WoW-ban (terület neve és részletek lentebb)?

Figyelt kérdés
Nos, farkasembert választottam, és az első térképen minden jól ment egy ideig, mígnem elértem valami lovas bosshoz (körülötte egy csomó másik mob, meg voltak velem emberek [npc-k], akik gondolom, segítettek volna legyőzni). Egyébként annak a térképnek a közepén van egy város (talán Gilnea), ott kezdek és egy idő után oda is jutok vissza ahhoz a bosshoz. Nos, itt valahogy letört a szettem, kovácsot nem találtam az egész térképen, valamint ahogy ide-oda mentem, se mobok (amik előtte ott voltak), sem npc-k (csak 1-2, holott jóval több volt). Néztem a térképet (zoom out-oltam), nem láttam magamat, valójában azt sem tudom, melyik nagy szigeten voltam (csak a szintek miatt gondoltam, hogy a keleti szigeten). Bocsi, ha bonyolultan fogalmaztam meg... nem rég kezdtem, aztán megpróbálom leírni a helyzetet. Mellesleg alapjában véve tetszik a farkasember, de ha ez így megy, sajna fajt kell váltanom... :(

2017. nov. 9. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd el a questet es menj vissza oda ahol kaptad es vedd fel ujra. Akkor ujrakezdodik az event.
2017. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom, bár gondolom, a cuccaim ugyanúgy pirosak lesznek. :D Vagy nem? Na, mindegy, most amúgy sem tudok belépni... a weboldalt sem tölti be, meg a játékot sem. O.o :) Majd holnap megpróbálom. :D Köszönöm a választ. :)
2017. nov. 9. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Te hallod ez valami tört szerver? :D mert nem írtad, de origin ilyen tuti h nem lesz. ha tört szerón játszol, akkor azon sem kell csodálkoznod, ha 5ezer órányi progressed egyik napról a másikra eltűnik, bármikor.
2017. nov. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!