Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Overwatchban ez normális?

Overwatchban ez normális?

Figyelt kérdés

Lassú a HUD töltés pl nem jelennek meg néha a csillagok a játékosoknál.

Ha van lootoboxom és ki akarom nyitni "lassan tölt be " hogy nyithassam ki..

Match kezdeténél néha nem tölt be a kari akkor később használhatóak a sprayek(nem látom) voice linek sem hallhatóak csak ha betöltött

Ez néha 2mp alatt megvan néha 20-40mp

Tipp?

I5 6600 proci

8gv ddr4

10160 gtx vidikari

Digi net 1000mbs



2017. nov. 10. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ennél egy DD3-as Rammal és egy Haswelles i5-el gyengébb a gépem, és nem csinál ilyet.
2017. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

+ win 7

Most lefuttatok a játéknál egy "scan and repairt"

2017. nov. 10. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a gépen is kellene egy nagy pucolást, vírusírtást, töredezettségmentesítést csinálni. Az utóbbi különösen fontos, nekem akkor tölt hat óráig egy játék textúrája, menüje, ha már le van amortizálva a HDD-m a sok telepítéstől.
2017. nov. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cleanert szoktam használni meg csináltam egy lemeztöredezettség-mentesítőt, de maradt a probléma
2017. nov. 12. 21:39
 5/5 anonim válasza:
Szerintem maga a szerver rossz hallodtam egyre több embernél csinàl ilyet (a blizzard egy kicsit megy a valve felé úgyértve hogy màrcsak a pénz és lustasàg level 9000)
2017. nov. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!