Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Metin2) Kiraboltak! Ki lehet...

(Metin2) Kiraboltak! Ki lehet ő? (bővebben lent ->)

Figyelt kérdés
Egy gyerek rámírt hogy menjek a fegyverkereskedőhöz,adott egy harcikasza0-át,azt mondta hogy a ribemet tegyem be használatba,a harci kaszámat dobjam ki de ne menjek se igenre se nemre,és utána kattintsak a kaszára jobb klikkel.aztán a +8-as ribem a földre esett az meg elvitte O.oa ribe volt 7%átlagkár is.a gyerek neve pedig SGLorder volt és 1-es szintű.Szerintem tuti kiskari lehetett.De nem tudnátok valahogyan segíteni?esetleg visszatudnám valahogy szerezni a ribem?előre is nagyon hálás vagyok annak aki tudna segíteni!
2010. máj. 31. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
aha szerintem is.
2010. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez 1 szerűen ÁTVERÉS iennek nem szabad bedőlni!!!!
2010. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mostmár én is tudom,de nem tudtok valahogyan segíteni?
2010. máj. 31. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
szard le a metint wow 4ever! [link] <- innen töltsd le
2010. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem wowo-zok.kipróbáltam egyszer,de mivel a rendes verziót csak megvenni lehet és letölteni nem lehet,ami annyit jelent hogy csak tört szerón tudok játszani amit kipróbáltam már,ezért nem wowozok!mert nem lehet rendes szerón játszani csak törtön.megvenni meg nem fogom,nem ér annyit!
2010. jún. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!