Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lengyelek miért olyan...

A lengyelek miért olyan rosszak a World of Tanks játékban? És miért vannak olyan sokan?

Figyelt kérdés

Aki játszik vele, sajnos ismerheti a

siema ("szia")

siemanko ("sziasztok")

kto PL? ("ki lengyel?")

kurwa (magyarul kb "bssza meg")

és hasonló szavakat a chatből. Régen amikor még volt a csatákban a két csapat közt közös chat, akkor jól látható trend volt, hogy az a csapat fog veszíteni, amelyikből több siema érkezett a közös chatbe a játék elején.


1. A lengyel játékosok többsége miért ilyen elképesztően rossz játékos a World of Tanksban? Ez már kb ugyanolyan sztereotípia a játékkal játszók közt (ezt nemzetközi szinten így találtam, hogy így van), mint a való életben hogy a skótok zsugoriak, a románok szőröstalpúak, a mediterránok lusták, stb.


2. A lengyelek nincsenek 40 millióan sem, mégis az 500-600-700 milliós lakosságú EU-t/Európát nézve elképesztő számban vannak jelen a WoT EU-szerverén. Miért?



2017. nov. 13. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én teóriám, hogy a lengyeleknél nem Minecraft meg Metin2 a gyerekek tömegjátéka, hanem a LoL WoT.


Amúgy miért fordítottad a kurwát másra mint amit magyarul jelent, mikor csak egy plusz v van benne? :D

2017. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

" Az én teóriám, hogy a lengyeleknél nem Minecraft meg Metin2 a gyerekek tömegjátéka, hanem a LoL WoT. "

Ebben lehet valami.


Azt hittem a kurwa mást jelent. Mi magyarul sem mondjuk hogy kurwa (sima v-vel) ÖNMAGÁBAN, ha káromkodni akarunk. Pl ha kilőnek a WoT-ban, vagy kalapáccsal az ujjunkra csapunk, vagy beverjük a lábunkat valamibe.

Azt hittem a kurwa ugyanaz a lengyelben, mint angolul a "son of a bitch", vagy magyarul a "bassza meg" vagy "a kva életbe".

2017. nov. 13. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
A szlávoknál rettentő népszerűek a háborús játékok, tizenévesektől a nyugdíjasokig mindenki ilyenekkel játszik. Plusz mivel mi is mindenhol keleti régiónak számítunk, leggyakrabban kelet-európai szervereken tudunk játszani, illetve ilyen játékosokkal hoz össze a matchmaking.
2017. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Amúgy tényleg a "CZ/SK?" kérdés is elég ritka a chat-en, visszagondolva.

2017. nov. 13. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a nagy probléma, hogy ahogy én észrevettem, mi magyark sem vagyunk jobbak a lengyleknél (csak wot al játszok).
2017. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet megbántok pár embert, de általába ha valakinek a neve tartalmazza a nemzetségét és elkezd írkálni a saját nyelvén az egy rosz játékos, ráadásúl elég fiatal is. Persze van akihez csak hozzánőt a gyerekkori nickneve vagy nagyon régi az accountja, de ismeretségi körömre (150-200) a fenti állítás igaz. Na meg vannak kamu lengyel trollok is, mert már évek óta mémek a polákok.
2017. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Haha, és tényleg tele az internet ilyenekkel így, hogy rákerestem. Kva jók:


[link]

2017. nov. 18. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet röhögni rajtuk, de a magyar játékosközösség sokkal rosszabb náluk.
2018. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!